Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost

Knihy naučná literatura

Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost

Hodnocení: 1x
  • 4

2., aktualizované a doplněné vydání. Proč jsou některé ženy a někteří muži neplodní? Jaké jsou metody vyšetření a léčby snížené plodnosti? Pro všechny, kteří se snaží stát rodiči, je tu již druhé, doplněné vydání úspěšné knihy Neplodnost – Útok imunity. Renomovaná česká autorka s kolegou genetikem píše o protilátkách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Neplodnost
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost koupíte i tady

Specifikace Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 74 Kč

Proč jsou některé ženy a někteří muži neplodní? Jaké jsou metody vyšetření a léčby snížené plodnosti? Pro všechny, kteří se snaží stát rodiči, je tu již druhé, doplněné vydání úspěšné knihy Neplodnost – Útok imunity. Renomovaná česká autorka s kolegou genetikem píše o protilátkách proti spermiím, proti vajíčku, o imunologických vztazích mezi embryem a matkou, imunitním systému embrya, plodu a novorozence, o některých genetických souvislostech. Pozornost věnuje i příčinám potrácivosti jak ze strany matky, tak » ... a dál?

Produkt Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost

Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost - parametry

Název produktu: Zdenka Ulčová-Gallová, Petr Lošan: Neplodnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

2., aktualizované a doplněné vydání. Proč jsou některé ženy a někteří muži neplodní? Jaké jsou metody vyšetření a léčby snížené plodnosti? Pro všechny, kteří se snaží stát rodiči, je tu již druhé, doplněné vydání úspěšné knihy Neplodnost – Útok imunity. Renomovaná česká autorka s kolegou genetikem píše o protilátkách proti spermiím, proti vajíčku, o imunologických vztazích mezi embryem a matkou, imunitním systému embrya, plodu a novorozence, o některých genetických souvislostech. Pozornost věnuje i příčinám potrácivosti jak ze strany matky, tak plodu. Odpovídá na nejčastější otázky z Poradny pro imunologii reprodukce a vše doplňuje příklady z praxe, obrazovým materiálem a ukázkami ze své beletrie. Z obsahu / Stručně o autorech / Úvod / Současný stav vědomostí aneb Co by měl neplodný pár vědět Příčiny neplodnosti u muže Co ovlivňuje vytváření spermií Lidská spermie Seminální plazma Porucha pohlavní aktivity Porucha vytváření spermií ve varlatech, nadvarlatech a vývodných systémech Hormonální příčina neplodnosti Imunologická příčina neplodnosti Příčiny neplodnosti u ženy Co všechno ovlivňuje vytváření vajíčka Vlastní příčiny neplodnosti u ženy Obranný mechanismus - imunologie hrdla děložního Imunologická příčina neplodnosti Terapie imunologické příčiny neplodnosti Imunoterapie Imunologie těhotenství Vytvoření časného lidského zárodku (embrya) Normální imunologické vztahy mezi matkou, embryem a plodem Pacientka s diagnózou potrácivost Příčiny potrácivosti ze strany plodu Příčiny potrácivosti ze strany matky Žena s autoimunitním onemocněním Systémový lupus erythematosus Jiná autoimunitní onemocnění u žen v reprodukčním věku, genetika Gestóza a preeklampsie Plod v reprodukční imunologii Jeden nebo oba rodiče s protilátkami proti spermiím, matka s protilátkami proti vajíčku Embryo, později plod, matky s antifosfolipidovými protilátkami, s autoimunitním onemocněním, matka s gestózou Embryo, později plod, u ženy Rh negativní Neplodnost a endometrióza Neplodnost a syndrom polycystických ovarií z hlediska reprodukční imunologie Předčasné ovariální selhání Syndrom prázdného folikulu (EFS - empty follicle syndrome) Vrozené trombofilní stavy Kmenové buňky a jejich využití u snížené plodnosti Reprodukční imunologie a imunologická antikoncepce / Neplodný pár a nejčastější dotazy 1. Je neplodnost nemoc? 2. Co se skrývá pod názvem "přirozená metoda regulace početí"? Má vztah k mým plodným dnům? 3. Zakoupila jsem si kapesní mikroskop k určování plodných dnů. Dá se tímto přístrojem přesně určit termín ovulace? 4. Jaké jsou všechny možnosti určení ovulace? 5. Mohu otěhotnět těsně po menstruaci? 6. Můj manžel často jezdí na delší dobu do zahraničí. Jsou nějaké možnosti uchování jeho spermií? 7. Jaký je názor na rehabilitační metodu léčby neplodnosti podle paní Mojžíšové? 8. Kdo hradí léčení neplodných párů? 9. Co je to preimplantační genetická diagnostika? Proč a kdy se provádí? 10. Co ovlivňuje implantaci časných zárodků (vnoření embryí do sliznice děložní)? 11. Co


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.