Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Cizojazyčné knihy

Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Hodnocení: 2x
  • 4

Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD - Zdenka Strnadová . AIMING TO ADVANCE integrovaným způsobem rozvíjí (a v závěrečné lekci i testuje) všechny čtyři jazykové dovednosti a plně využívá intelektuálních schopností studentů, přičemž se zcela opírá o jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Vychází z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89315
skladem

Jaké má kniha
Aiming to Advance - Kur..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD koupíte i tady

Specifikace Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 195 Kč

Učebnice je určena odborníkům přírodovědných, technických i humanitních oborů, kteří pro svou práci potřebují plynule ovládat psanou i mluvenou angličtinu, zvláště pak studentům a postgraduantům. ... a dál?

Produkt Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD

Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD - parametry

Název produktu: Zdenka Strnadová: Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 433 Kč
Ušetríte až: 238 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD - Zdenka Strnadová . AIMING TO ADVANCE integrovaným způsobem rozvíjí (a v závěrečné lekci i testuje) všechny čtyři jazykové dovednosti a plně využívá intelektuálních schopností studentů, přičemž se zcela opírá o jejich dosavadní znalosti a zkušenosti. Vychází z mírně pokročilé úrovně, a předpokládá tedy samostatný přístup ke studiu a znalost práce se slovníkem a audionahrávkami. Páteří každé lekce jsou: Focus on Information: ověřuje porozumění, vede k uvědomělému a aktivnímu osvojování slovní zásoby a obrací pozornost k významu jazykových prostředků, ať čtených nebo slyšených. Focus on Language: zprostředkovává a procvičuje gramatické a stylistické jevy typické pro daný typ textu v pokud možno přirozených komunikačních situacích. Focus on Academic Skills: poskytuje návody jak efektivně číst a poslouchat, jak si dělat poznámky, účastnit se diskuse, psát odborné texty, ale také jak si počínat v situacích, jako je hledání zaměstnání, žádání o stáž apod. Učebnice je určena odborníkům přírodovědných, technických i humanitních oborů, kteří pro svou práci potřebují plynule ovládat psanou i mluvenou angličtinu, zvláště pak studentům a postgraduantům, jimž pomůže v přípravě jak na mezinárodní zkoušky z angličtiny, tak na studium v zahraničí – k tomuto účelu slouží kapitoly věnované rozvoji akademických a studijních schopností. Aiming to Advance - Kurs obecně odborné angličtiny + 3CD - Zdenka Strnadová od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.