Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška

Knihy

Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška

Hodnocení: 0x
  • 4

Krásné pohádky pro nejmenší, díky kterým poznají, jak to chodí včelím úlu.Meduška je včelka průzkumnice. Od jara do podzimu poletuje po rozkvetlé louce a hledá pro ostatní včely květy s tím nejlepším pylem. I když má práce nad hlavu, vždycky si najde čas na zvídavé otázky malé včelí larvičky a vypráví jí o tom, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Včelka Meduška
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 156 Kč

Meduška je včelka průzkumnice. Od jara do podzimu poletuje po rozkvetlé louce a hledá pro ostatní včely květy s tím nejlepším pylem. I když má práce nad hlavu, vždycky si najde čas na zvídavé otázky malé včelí larvičky a vypráví jí o tom, jak to chodí v úlu a kdo má co na starosti. Přečtěte si i vy její vyprávění. Dozvíte se spoustu věcí nejen o včelkách, ale i čmelácích, beruškách nebo vosách. ... a dál?

Produkt Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška

Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška - parametry

Název produktu: Zdeňka Šiborová: Včelka Meduška
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krásné pohádky pro nejmenší, díky kterým poznají, jak to chodí včelím úlu.Meduška je včelka průzkumnice. Od jara do podzimu poletuje po rozkvetlé louce a hledá pro ostatní včely květy s tím nejlepším pylem. I když má práce nad hlavu, vždycky si najde čas na zvídavé otázky malé včelí larvičky a vypráví jí o tom, jak to chodí v úlu a kdo má co na starosti. Přečtěte si i vy její vyprávění. Dozvíte se spoustu věcí nejen o včelkách, ale i čmelácích, beruškách nebo vosách. Jak se z larvy stane včela? Jak si včelky v úlu dělí práci? Co má na starosti včelí královna? Kdo jsou včelky létavky? Na čem si nejraději pochutnávají berušky? Včelka Meduška - Zdeňka Šiborová, Petra Tatíčková (ilustrácie) od authora Zdeňka Šiborová, Petra Tatíčková (ilustrácie) a nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Včelka Meduška - Pohádky z včelího úlu Chceš se dozvědět vše o včeličkách, čmelácích, o chodu úlu, jako malá larvička? Stačí si přečíst knížku o včelce Medušce. Ta ti vše dopodrobna vysvětlí. Autor: Zdeňka Šiborová

Ilustroval: Petra Tatíčková Věk: 4+

Počet stran: 88

Jazyk: čeština

Rozměry: 21 x 28 cm

Země původu: ČR


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.