Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním

Hodnocení: 1x
  • 4

Předškolák s problémovým chováním - Zděňka Michalová Zlobí, ruší, neposlouchá, neustále má s někým konflikty, takové bývá dítě s problémy v chování. .Problémové chování má mnoho příčin, učitele ale často zajímá především to, jak s dítětem pracovat a jak mu pomoci začlenit se mezi vrstevníky. Kniha zkušené odbornice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Předškolák s problémový..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Zlobí, ruší, neposlouchá, neustále má s někým konflikty, takové bývá dítě s problémy v chování. .Problémové chování má mnoho příčin, učitele ale často zajímá především to, jak s dítětem pracovat a j ... a dál?

Produkt Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním

Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním - parametry

Název produktu: Zdeňka Michalová: Předškolák s problémovým chováním
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předškolák s problémovým chováním - Zděňka Michalová Zlobí, ruší, neposlouchá, neustále má s někým konflikty, takové bývá dítě s problémy v chování. .Problémové chování má mnoho příčin, učitele ale často zajímá především to, jak s dítětem pracovat a jak mu pomoci začlenit se mezi vrstevníky. Kniha zkušené odbornice nabízí zejména předškolním pedagogům vysvětlení příčin poruch chování, možnosti jejich prevence a také ovlivnění projevů problémového chování. Vychází ze své mnohaleté praxe speciální pedagožky a jednotlivé tipy a strategie ilustruje pomocí kazuistik z praxe. Publikace je určená předškolním pedagogům, psychologům a dalším odborníkům, kteří pracují s dětmi, které mají problémy s chováním. PhDr. Zdeňka Michalová, Ph.D., absolvovala PedF Karlovy univerzity, obor speciální pedagogika a FF UK, obor psychologie. Pracuje jako vedoucí SPC pro žáky s poruchou chování a učení při ZŠ pro děti se specifickými poruchami chování v Praze a zároveň jako odborná asistentka na PedF Technické univerzity v Liberci. Publikuje články a statě o specifických poruchách učení a chování, podílí se na tvorbě učebnic pro děti s dyslexií. Vydala například knihu Sondy do problematiky specifických poruch chování (nakladatelství Tobiáš). z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Specifické problémy a poruchy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.