Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia. Český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit Učebnice podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených RVP ZV. Věnují zvýsenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, nenásilně zavádějí prvky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8 koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 69 Kč

Je užitečným doplňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy.Jeho součástí je souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ročníku. ... a dál?

Produkt Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8 - parametry

Název produktu: Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia. Český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit Učebnice podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených RVP ZV. Věnují zvýsenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, nenásilně zavádějí prvky integrované výuky, podporují samostatné získávání informací z různých zdrojů, přinášejí práci s texty různého zaměření. Pracovní sešit Je užitečným doplnňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy. Opakování z předchozího ročníku je zařazeno vždy na začátku pracovního sešitu. Součástí pracovního sešitu je  souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ročníku. Pracovní sešit poskytuje mnoho možností, jak rozvinout výuku a obohatit probírané učivo. Soubor moderních učebnic: - celkovou koncepcí odpovídají požadavkům RVP ZV,  vycházejí ze Standardu základního vzdělávání - respektují součastné trendy ve výuce - podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků - posilují mezipředmětové vztahy a obsahují prvky vnější integrace - stimulují žáka k aktivní činnosti - kladou důraz na vizualizaci učiva množstvím fotografií a ilustrací - jsou graficky atraktivní, s přehlednou úpravou usnadňují orientaci v učivu - jsou samostatně použitelné, společně však tvoří vzájemně se doplňující soubor - jsou zpracovány i v multimediální formě jako interaktivní učebnice - jsou doplněny praktickou příručku učitele, pracovním sešitem, interaktivními cvičeními a elektronickou přípravou učitele - mají on-line podporu formou doplňkových textů, cvičení apod. na internetových stránkách nakladatelství Podtitul: pracovní sešit pro základní školy a víceletá gymnáziaAutor: Zdeňka Krausová; Martina PaškováRok vydání­: 2005Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 80-7238-420-1Počet stran: 68Rozměry: 278,0 x 210,0 x 4,0 Je doplňkem výuky a rozšiřuje možnosti dalšího procvičování. Obsahem jsou cvičení různých druhů, přehled učiva na daný rok, slovníček základních literárněvědných pojmů a příklady.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.