Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia. Český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit Učebnice podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených RVP ZV. Věnují zvýsenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, nenásilně zavádějí prvky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8 koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 61 Kč

Je doplňkem výuky a rozšiřuje možnosti dalšího procvičování. Obsahem jsou cvičení různých druhů, přehled učiva na daný rok, slovníček základních literárněvědných pojmů a příklady. ... a dál?

Produkt Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8

Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8 - parametry

Název produktu: Zdeňka Krausová, Martina Pašková: Český jazyk 8
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 61 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia. Český jazyk pro 8. ročník ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit Učebnice podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených RVP ZV. Věnují zvýsenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, nenásilně zavádějí prvky integrované výuky, podporují samostatné získávání informací z různých zdrojů, přinášejí práci s texty různého zaměření. Pracovní sešit Je užitečným doplnňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy. Opakování z předchozího ročníku je zařazeno vždy na začátku pracovního sešitu. Součástí pracovního sešitu je  souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ročníku. Pracovní sešit poskytuje mnoho možností, jak rozvinout výuku a obohatit probírané učivo. Soubor moderních učebnic: - celkovou koncepcí odpovídají požadavkům RVP ZV,  vycházejí ze Standardu základního vzdělávání - respektují součastné trendy ve výuce - podporují vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků - posilují mezipředmětové vztahy a obsahují prvky vnější integrace - stimulují žáka k aktivní činnosti - kladou důraz na vizualizaci učiva množstvím fotografií a ilustrací - jsou graficky atraktivní, s přehlednou úpravou usnadňují orientaci v učivu - jsou samostatně použitelné, společně však tvoří vzájemně se doplňující soubor - jsou zpracovány i v multimediální formě jako interaktivní učebnice - jsou doplněny praktickou příručku učitele, pracovním sešitem, interaktivními cvičeními a elektronickou přípravou učitele - mají on-line podporu formou doplňkových textů, cvičení apod. na internetových stránkách nakladatelství Podtitul: pracovní sešit pro základní školy a víceletá gymnáziaAutor: Zdeňka Krausová; Martina PaškováRok vydání­: 2005Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 80-7238-420-1Počet stran: 68Rozměry: 278,0 x 210,0 x 4,0 Je doplňkem výuky a rozšiřuje možnosti dalšího procvičování. Obsahem jsou cvičení různých druhů, přehled učiva na daný rok, slovníček základních literárněvědných pojmů a příklady.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.