Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová

Hodnocení: 1x
  • 4

- doplňkový materiál pro výuku angličtiny u žáků s poruchami učení na základní škole - možnost výběru cvičení podle druhu a rozsahu poruchy - motivující ilustrace - různorodost a variabilita aktivit - metodická doporučení a řešení V současné době se čím dál víc učitelů setkává ve své praxi s dětmi, které se potýkají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 288 Kč

Nebojte se angličtiny je doplňkový materiál určený pro žáky s poruchami učení. Obsahuje aktivity zaměřené na psanou, zvukovou i obsahovou stránku jazyka a propojení těchto 3 rovin. ... a dál?

Produkt Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová

Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová - parametry

Název produktu: Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - Zdeňka Kastlová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 536 Kč
Ušetríte až: 248 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

- doplňkový materiál pro výuku angličtiny u žáků s poruchami učení na základní škole - možnost výběru cvičení podle druhu a rozsahu poruchy - motivující ilustrace - různorodost a variabilita aktivit - metodická doporučení a řešení V současné době se čím dál víc učitelů setkává ve své praxi s dětmi, které se potýkají s poruchami učení . Nebojte se angličtiny je dvousetstránkový doplňkový materiál, který učitel může využít během výuky angličtiny na základní škole, a to jednak ve speciálních třídách, tak i ve třídách, kde jsou žáci s poruchami integrováni. Význam doplňkových materiálů roste v souvislosti s plánovaným rozšířením povinné výuky cizího jazyka. Pracovní listy jsou určeny zejména pro počáteční výuku jazyka , ale mnohé z aktivit lze využít i na druhém stupni ZŠ podle individuálních potřeb žáků. Autorka využila své mnohaleté zkušenosti s výukou žáků s poruchami učení. Pracovní listy obsahují různorodé aktivity zaměřené na psanou, zvukovou i obsahovou stránku jazyka a na propojení těchto tří rovin. Vše je doplněné přátelskými ilustracemi Jiřího Tyllera. Učitel má možnost volit z méně či více náročných úkolů podle potřeb žáků , například čtení písmen, slov a vět, psaní písmen, slov a vět, rozlišování písmen, záměna písmen, tvoření nových slov, rozlišování slov, zkracování slov, spojování slabik, hledání rýmů, řazení podle abecedy, řazení na základě smyslu, přiřazování členů, slovosled, cvičení zrakového rozpětí, pravolevá orientace, zápis čísel, počítání, zápis dat atd. Pracovní listy jsou určeny k přímému vpisování bez použití zvláštního sešitu. Součástí sady je příručka učitele , obsahující základní pokyny pro práci s dětmi s poruchami učení a dále konkrétní návod pro práci s jednotlivými listy a řešení úkolů. K tomuto titulu dále nabízíme: - Nebojte se angličtiny PU Ukázky: - Nebojte se angličtiny, ukázka - str. 8 (368,88 KB) - Nebojte se angličtiny, ukázka - str. 9 (134,30 KB) - Nebojte se angličtiny, ukázka - str. 40 (135,77 KB) - Nebojte se angličtiny, ukázka - str. 41 (386,20 KB) - Nebojte se angličtiny, ukázka - str. 68 (150,76 KB) - Nebojte se angličtiny, ukázka - str. 166 (136,73 KB) (pracovní listy pro žáky ZŠ se specifickými poruchami učení) Učebnice je vhodná jako doplňkový materiál pro výuku angličtiny u dětí se specifickými poruchami učení na ZŠ. Autorka zde promítla svou bohatou zkušenost s dětmi postiženými nejrůznějšími poruchami zařazenými buď ve specializovaných třídách, nebo integrovanými ve třídách běžných. Široká nabídka cvičení v této publikaci by měla být cestou k nápravě specifických vad v samém počátku procesu výuky anglického jazyka a měla by umožnist postupný přechod takto handicapovaných žáků na běžný režim vyučování. Příručka pro učitele obsahuje klíč ke cvičením.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.