Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Thoma: Praha

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Thoma: Praha

Hodnocení: 1x
  • 4

Praha je mesto mnohých premenlivých tvárí. Na každého zapôsobí trochu inak. Niekoho jej krása zasiahne zľahka a nečakane, napriek tomu však nezmazateľne. Iného celkom pohltí, bezohľadne ho vtiahne dovnútra, omotá ho plejádou storočných snov a pradávnych legiend, omámi ho temnou silou čarovných nocí, počas ktorých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Praha
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Thoma: Praha koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Thoma: Praha

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 277 Kč

Fotografická publikace zachycující nádherné pražské výhledy i malebná pražská zákoutí. ... a dál?

Produkt Zdeněk Thoma: Praha

Zdeněk Thoma: Praha - parametry

Název produktu: Zdeněk Thoma: Praha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 277 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praha je mesto mnohých premenlivých tvárí. Na každého zapôsobí trochu inak. Niekoho jej krása zasiahne zľahka a nečakane, napriek tomu však nezmazateľne. Iného celkom pohltí, bezohľadne ho vtiahne dovnútra, omotá ho plejádou storočných snov a pradávnych legiend, omámi ho temnou silou čarovných nocí, počas ktorých ulicami tiahnu sprievody krčmových pôžitkárov a kaviarenských povaľačov ruka v ruke s mihotavými zástupmi duchov a strašidiel. Nádherné pražské výhľady aj malebné zákutia oddávna lákali na vyobrazenie. Mnoho maliarov, grafikov a od polovice 19. storočia aj fotografov sa snažilo zachytiť a vystihnúť ich pôvab. Už dlhé roky sa o to pokúšajú aj autori tejto knihy, známi pražskí fotografi a dobrodruhovia Zdeněk a Michal Thomovci, otec a syn. Spája ich nielen pokrvné puto, ale aj vášeň pre cestovanie. Na vlastnej koži okúsili mnohé krásy sveta, ale ako sami priznávajú – Praha je nezameniteľná a jedinečná. Pre nich je najkrajším mestom na svete. Titul je v českém jazyce. Praha - Zdeněk Thoma,

Soňa Thomová, Michal Thoma od authora Zdeněk Thoma, Soňa Thomová, Michal Thoma a nakladatelství v kategorii Mapy a průvodci za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Praha - Michal Thoma,Zdeněk Thoma,Soňa Thomová, Praha je město nespočtu proměnlivých tváří. Na každého zapůsobí trochu jinak. Někoho její krása zasáhne zlehka a nečekaně, přesto však nesmazatelně. Jiného zcela pohltí, neurvale a bezohledně ho vtáhne dovnitř, opřede ho plejádou staletých snů a pradávných legend, omámí temnou silou čarovných nocí, v nichž ulicemi táhnou průvody hospodských flamendrů a kavárenských povalečů ruku v ruce s mihotavými zástupy duchů a strašidel. Nádherné pražské výhledy i malebná pražská zákoutí odedávna lákaly ke zpodobnění. Mnoho malířů, grafiků a od poloviny 19. století i fotografů se snažilo jejich půvab zachytit a postihnout. Už dlouhá léta se o to pokoušejí i autoři této knihy, známí pražští fotografové a dobrodruzi Zdeněk a Michal Thomovi, otec a syn. Spojuje je nejen pouto pokrevní, ale i vášeň pro cestování. Na vlastní kůži okusili mnohé nepřeberné krásy zeměkoule, ale - jak sami přiznávají - Praha je nezaměnitelná, jedinečná. Je pro ně nejkrásnějším městem na celém světě. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Encyklopedie | Lidé a civilizace | Města a stavby od SLOVART naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.