Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

tato publikace je zpracována podle RVP ZV. Podporuje dosažení očekávaných výstupů z tematické oblasti Člověk a jeho svět ve druhém období vzdělávání na ZŠ. Tato tematicky zaměřená učebnice je novinkovou publikací. Stejně jako další novinkové publikace Člověk a jeho zdraví a Lidé kolem nás doplňuje obsah vzdělávacího ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách zeměpisné učivo. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřující učiv ... a dál?

Produkt Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ

Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová: Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 101 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

tato publikace je zpracována podle RVP ZV. Podporuje dosažení očekávaných výstupů z tematické oblasti Člověk a jeho svět ve druhém období vzdělávání na ZŠ. Tato tematicky zaměřená učebnice je novinkovou publikací. Stejně jako další novinkové publikace Člověk a jeho zdraví a Lidé kolem nás doplňuje obsah vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět (doplňuje obsah dosavadních učebnic Přírodověda pro 4. ročník, Vlastivěda pro 4. ročník, Přírodověda pro 5. ročník, Vlastivěda pro 5. ročník) o ty tematické celky, které nově vyplývají z RVP ZV. Všechny tyto učebnice vycházejí z nové strategie vzdělávání, která zdůrazňuje klíčové kompetence, jejich provázanost se vzdělávacím obsahem a uplatnění získaných vědomostí a dovedností v praktickém životě. Jednotlivé tematické celky jsou postaveny na účinné motivaci, vzájemné spolupráci a aktivizujících metodách výuky (komunitní kruh, dramatizace, sociodrama, projektová výuka apod.), umožňují variabilnější organizaci a individualizaci výuky podle potřeb a možností žáků. Jelikož některé z tematických celků doslova reprezentují okruhy aktuálních problémů současného světa, jsou integrativní součástí těchto učebnic průřezová témata propojena nejen se vzdělávacím obsahem daného vzdělávacího oboru, ale také se vzdělávacími obsahy oborů ostatních. Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ - Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová. Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách zeměpisné učivo. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřující učivo uváděné především na boční barevné liště vede žáky k hlubšímu zájmu o probíranou problematiku cestou samostatné i skupinové práce i upozorňováním na alternativní zdroje informací (akcentovány jsou moderní informační média, především internet). Učebnice Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ je doprovázena bohatým fotografickým materiálem, sloužícím jako ilustrace probíraného učiva, i nároznými mapami. K učebnici je možno zakoupit i pracovní sešit, obsahující řadu úkolů a cvičení, které svým zaměření vycházejí vstříc rozvoji klíčových kompetencí dle zadání RVP ZV. Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ - Zdeněk Szczyrba, Irena Smolová od nakladatelství PRODOS spol. s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice Místo, kde žijeme pro 4. a 5. ročník ZŠ náleží do souboru učebnicČlověk a jeho svět, pokrývajícího na prvním stupni požadavky stejnojmenného vzdělávacího oboru vymezeného v RVP ZV. (Schvalovací doložka MŠMT:č.j. 9885/2008-22)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.