Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU

Knihy

Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU - Zdeněk Sychra . Vznik jednotné evropské měny a budování hospodářské a měnové unie (HMU) je jedním z největších a nejambicióznějších projektů, do kterého se Evropská unie pustila. Vzhledem k dopadům tohoto kroku, nastavení celého systému a stavu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 277 Kč

Vznik jednotné evropské měny a budování hospodářské a měnové unie (HMU) je jedním z největších a nejambicióznějších projektů, do kterého se Evropská unie pustila. Vzhledem k dopadům tohoto kroku, nast ... a dál?

Produkt Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU

Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU - parametry

Název produktu: Zdeněk Sychra: Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 277 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU - Zdeněk Sychra . Vznik jednotné evropské měny a budování hospodářské a měnové unie (HMU) je jedním z největších a nejambicióznějších projektů, do kterého se Evropská unie pustila. Vzhledem k dopadům tohoto kroku, nastavení celého systému a stavu evropské integrace v době jeho spuštění je také krokem poměrně kontroverzním. Z hlediska jeho významu a dopadů Evropa tak zásadní přelom ještě nezažila. Tato kniha je snahou o zachycení celkového fenoménu HMU, jehož vrcholem bylo zavedení eura, včetně všech relevantních souvisejících aspektů. Zabývá se vývojem měnové spolupráce jako nezbytným předpokladem pro vznik HMU, analyzuje realizaci celého projektu na úrovni EU, zahrnující jeho vstupní podmínky, rozhodovací procesy, institucionální strukturu, postavení nezúčastněných aktérů a koordinaci hospodářské politiky. V neposlední řadě sleduje realizaci vytváření společné měny na úrovni jednotlivých členských států včetně vymezení jejich specifických pozic. Všímá si nejen standardních postupů, ale také nežádoucích nebo problematických jevů, které celý proces provázely. Celkový důraz je kladen především na politický rozměr evropské měnové integrace. Koncepci HMU pojímá jako nedílnou součást evropského integračního procesu a zasazuje ji do celkového kontextu fungování EU. Publikace zohledňuje i aktuální posuny této oblasti v rámci Lisabonské smlouvy. Jednotná evropská měna, realizace hospodářské a měnové unie v EU - Zdeněk Sychra od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.