MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

Knihy poezie

Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788025324363

Zpěvník ke knize Tři bratři - Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř Pro vás, kteří umíte hrát na klavír, na flétnu nebo na kytaru, je tento zpěvník jako ušitý. Také pro vás, co rádi zpíváte a máte paní učitelku, která vás na nějaký hudební nástroj doprovodí. A přímo ideální je pro ty, co se chtějí pustit do vlastního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.74497

Jaké má kniha
Zpěvník ke knize Tři br..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

Specifikace Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 40 Kč

Pro vás, kteří umíte hrát na klavír, na flétnu nebo na kytaru, je tento zpěvník jako ušitý. Také pro vás, co rádi zpíváte a máte paní učitelku, která vás na nějaký hudební nástroj doprovodí. ... a dál?

Produkt Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři - parametry

Název produktu: Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zpěvník ke knize Tři bratři - Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř Pro vás, kteří umíte hrát na klavír, na flétnu nebo na kytaru, je tento zpěvník jako ušitý. Také pro vás, co rádi zpíváte a máte paní učitelku, která vás na nějaký hudební nástroj doprovodí. A přímo ideální je pro ty, co se chtějí pustit do vlastního nastudování některé ze tří operek. Jsou tu noty, akordy i slova. Víc nepotřebujete. Snad jenom hudební sluch. Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř Zpěvník byl nominován na cenu Český bestseller za rok 2015 v kategorii Česká literatura pro děti a mládež. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Hudba | Zpěvníky | Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř od Fragment naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tři krásné operetky (muzikálky) od oblíbené autorské dvojice. Můžete se naučit jak jednotlivé písně tak nastudovat celou hudební pohádku. Zpěvník vhodný pro klavír, flétnu či kytaru s písničkami od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Vhodné pro samouky i pro Vás co máte pana učitele, který Vás na nějaký nástroj doprovodí. Ve zpěvníku jsou akordy, slova a noty, tedy vše co potřebujete. Seznam skladeb : 1. Šípková Růženka 2. Červená Karkulka 3. O dvanácti měsíčkách


Recenze Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

Přidáno: 25. května 2018

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř: Zpěvník ke knize Tři bratři

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.