Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy

Knihy naučná literatura

Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy

Hodnocení: 1x
  • 4

Hry a hrátky pro rodiče a dítě Každá kapitola této knihy je věnována jednomu problémovému typu chování - dítě uzavřené, vzdorovité, neklidné, neohrabané, úzkostné, nepřizpůsobivé, plaché nebo to, které chodí za školu a lže. Chování je popsáno, jádro kapitol však tvoří soubor her, jež podporují návyky, znalosti a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Každá kapitola této knihy je věnována jednomu problémovému typu chování - dítě uzavřené, vzdorovité, neklidné, neohrabané, úzkostné, nepřizpůsobivé, plaché nebo to, které chodí za školu a lže. Chování je popsáno, jádro kapitol však tvoří soubor her, jež podporují návyky, znalosti a dovednosti, které dítěti pomohou překonávat jeho potíže. ... a dál?

Produkt Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy

Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy - parametry

Název produktu: Zdeněk Šimanovský, Václav Mertin: Hry pomáhají s problémy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hry a hrátky pro rodiče a dítě Každá kapitola této knihy je věnována jednomu problémovému typu chování - dítě uzavřené, vzdorovité, neklidné, neohrabané, úzkostné, nepřizpůsobivé, plaché nebo to, které chodí za školu a lže. Chování je popsáno, jádro kapitol však tvoří soubor her, jež podporují návyky, znalosti a dovednosti, které dítěti pomohou překonávat jeho potíže. PhDr. Václav Mertin působí na katedře psychologie FF UK a také v Pražské pedagogicko-psychologické poradně. Specializuje se na dětskou psychologii výchova, školní problematika, poruchy učení a chování dětí aj. Je autorem řady odborných i populárních publikací. V Portálu vyšly Individuální vzdělávací program (1995), Psychologie pro učitelky mateřské školy (s Ilonou Gillernovou, od r. 2003 již pět vydání), rádce pro rodiče Výchovné maličkosti (2011). (hry a hrátky pro rodiče a dítě)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.