Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická

Knihy

Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice představuje ucelený, moderní pohled na problematiku léčby pacientů s termickým, elektrickým, chemickým a radiačním poraněním. Připravil ji autorský kolektiv pod vedením Radany Königové, profesorky tohoto oboru na klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, která patří k předním českým odborníkům na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Diabetes mellitus čili ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 113 Kč

Knížka je sepsána se zřetelem k moderním poznatkům o vstřebávání cukrů v tenkém střevě z různých potravin. Jsou zde podrobně rozebrány oba základní typy cukrovky - diabetes mellitus I. typu a II. typu ... a dál?

Produkt Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická

Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická - parametry

Název produktu: Zdeněk Rušavý, Veronika Frantová: Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice představuje ucelený, moderní pohled na problematiku léčby pacientů s termickým, elektrickým, chemickým a radiačním poraněním. Připravil ji autorský kolektiv pod vedením Radany Königové, profesorky tohoto oboru na klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, která patří k předním českým odborníkům na popáleniny. Je určena všem specialistům, studentům medicíny a lékařům v postgraduálním vzdělávání i v praxi. Kniha se vyznačuje přehledným shrnutím všech aspektů popáleninové medicíny a jasným a precizním definováním složité problematiky, všechny poznatky jsou doloženy řadou příkladů z bohaté praxe autorů. Významnou část publikace představují kapitoly věnované traumatům, kde je zohledněn i etický aspekt léčby. Autoři se zabývají rozsahem a typem potřebné péče, prevencí popáleninového psychického stresu i psychickou rehabilitací pacientů. Kniha je doplněna DVD nosičem, na kterém je přes 600 obrázků a schémat ve vysokém rozlišení, k nimž se vztahují odkazy v jednotlivých kapitolách publikace. Jako speciální příloha je doplněno několik videosekvencí demonstrujících základní chirurgické úkony při léčbě popálených pacientů. Publikace tak bude významným přínosem pro všechny, kdo se s popáleninovým traumatem a jeho komplikacemi setkávají při studiu i výkonu svého povolání, od budoucích lékařů až po pracovníky integrovaného záchranného systému. (dieta diabetická) Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická. – Svazek II. - Veronika Frantová, Zdeněk Rušavý. Knížka je sepsána se zřetelem k moderním poznatkům o vstřebávání cukrů v tenkém střevě z různých potravin. Jsou zde podrobně rozebrány oba základní typy cukrovky - diabetes mellitus I. typu a II. typu, možnost vzniku komplikací a podstata léčby a diety. Vysvětleny jsou základní pojmy, energetická hodnota, typy sacharidů a jejich množství v potravinách. Je zde vysvětlena podstata rychlosti vstřebávání sacharidů a definice glykemického indexu a jeho aplikace v dietě pacientů. Knížka obsahuje na 100 receptů doplněných obsahem energie, jednotlivých živin. Kniha je příručkou pacienta, aby byl schopný sestavit jídelníček, který odpovídá jeho dietě. Diabetes mellitus čili cukrovka. Dieta diabetická. – Svazek II. - Veronika Frantová, Zdeněk Rušavý od nakladatelství Forsapi v kategorii Knihy | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha klade hlavní zřetel na vysvětlení obou základních typů cukrovky, podstaty obou chorob, možnosti vzniku komplikací a podstaty léčebného režimu a diety. Jsou vysvětleny základní pojmy, energetická hodnota, typy sacharidů a jejich množství v potravinách, podstata rychlosti vstřebávání sacharidů a definice glykemického indexu a jeho aplikace v dietě pacientů.Autor: Rušavý Zdeněk, Frantová VeronikaRok vydání: 2012Vazba: PaperbackISBN: 978-80-903820-2-2Počet stran: 98Rozměry: 135 x 205


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.