Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport

Hodnocení: 1x
  • 4

Diabetes a sport - Rušavý Zdeněk, Brož Jan a kol. Diabetes u dětí a mladistvých byl tradičně považován za překážku větší sportovní aktivity. Dramatické zlepšení kvality života diabetiků 1. typu – v důsledku nových technických i farmakologických možností inzulinové terapie – umožňuje mnohým z nich život téměř ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Diabetes a sport
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 269 Kč

Diabetes u dětí a mladistvých byl tradičně považován za překážku větší sportovní aktivity. Dramatické zlepšení kvality života diabetiků 1. typu – v důsledku nových technických i farmakologických možno ... a dál?

Produkt Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport

Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport - parametry

Název produktu: Zdeněk Rušavý, Jan Brož: Diabetes a sport
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Diabetes a sport - Rušavý Zdeněk, Brož Jan a kol. Diabetes u dětí a mladistvých byl tradičně považován za překážku větší sportovní aktivity. Dramatické zlepšení kvality života diabetiků 1. typu – v důsledku nových technických i farmakologických možností inzulinové terapie – umožňuje mnohým z nich život téměř srovnatelný s jejich zdravými vrstevníky. Přirozeným zájmem se tak mezi diabetiky 1. typu stává sport, včetně jeho závodního provozování.Diabetologové, i další lékaři, se tak stále častěji dostávají do situace, kdy nedokáží pacientovi a jeho rodině adekvátně poradit, resp. starat se o aktivně sportujícího diabetika. Riziko hypoglykemie i další nebezpečí spojená se sportem nelze podceňovat, na druhou stranu se lékař dostává do nepříjemného světla, když mladému pacientovi sport zakáže, když on sám zná další diabetiky, kteří se sportu věnovat mohou, a to někdy i vrcholovému.Knížka kolektivu autorů vedených jedním z nejuznávanějších českých odborníků v oblasti diabetologie a výživy, prof. MUDr. Zdeňkem Rušavým, Ph.D., je koncipována jako praktický návod pro diabetologa, resp. ošetřujícího lékaře, který se stará o sportující diabetiky 1. typu. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od MAXDORF naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Integrativní přístup 2., rozšířené a přepracované vydání Rozšířené a podstatně přepracované vydání knihy předního odborníka shrnuje současné poznatky o koktavosti, která představuje závažné narušení komunikační schopnosti. Uvádí přehled poruch plynulosti řeči a východiska pro jejich hodnocení, současné poznatky o příčinách a vývoji koktavosti, pravidla a metody pro její diagnostiku. Velká pozornost je věnována principům a metodám terapie s důrazem na současné trendy a přístupy. Autor představuje koncepci integrativní terapie koktavosti i různé techniky a programy. Podrobně jsou pak probrána specifika diagnostiky a terapie u koktavosti incipientní, fixované a chronické. Kniha je určena logopedům, speciálním pedagogům, psychologům, foniatrům, psychiatrům, neurologům, a také lidem trpícím koktavostí nebo jejich blízkým. Prof. PhDr. Viktor Lechta, Ph.D., je významný slovenský logoped a speciální pedagog. Napsal řadu odborných publikací, např. Symptomatické poruchy řeči u dětí, je hlavním autorem a editorem knih diagnostika narušené komunikační schopnosti a Terapie narušené komunikační schopnosti. (příručka pro lékaře ošetřující nemocné s diabetem 1. typu) Zdeněk Rušavý; Jan BrožMAXDORF 2012, edice JesseniusKniha, čeština, 184 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.