Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy

Knihy

Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha Páter František Ferda - experimenty, recepty, životní osudy přibližuje životní osudy legendární postavy českého léčitelství pátera F. Ferdy a jeho experimenty, kterými šokoval odborníky v mnoha zemích. Popis Úryvek z úvodu: Vážený čtenáři, chceme se s vámi podělit se vzpomínkami, které jsou ještě čerstvé, na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 177 Kč

Přepracované a doplněné vydání knihy receptů, rad a životních příběhů legendárního sušického léčitele přináší to nejlepší z toho, co doporučoval během svojí letité úspěšné praxe. Autor této zasvěcené publikace, PhDr. Zdeněk Rejdák, s páterem Ferdou dlouhodobě experimentoval u nás i v zahraničí a před odbornými komisemi v řadě zemí prokázal jeho jasnovidecké i léčitelské schopnosti.

... a dál?

Produkt Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy

Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy - parametry

Název produktu: Zdeněk Rejdák: Páter František Ferda -- Experimenty, recepty, životní osudy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha Páter František Ferda - experimenty, recepty, životní osudy přibližuje životní osudy legendární postavy českého léčitelství pátera F. Ferdy a jeho experimenty, kterými šokoval odborníky v mnoha zemích. Popis Úryvek z úvodu:

Vážený čtenáři, chceme se s vámi podělit se vzpomínkami, které jsou ještě čerstvé, na vzácného člověka, pátera Františka Ferdu. On v pravém slova smyslu zasvětil svůj život heslu: "Pomáhej bližnímu svému!" Chtěl vždy pomoci konkrétnímu pacientovi s jeho konkrétními problémy. A k tomu se snažil využít především svých jasnovidných schopností a rad a postupů lety prověřených. (...)

Tak podobně bychom také mohli charakterizovat přístup pana pátera k léčbě a k diagnostice. Mezi řádky jeho rad můžeme vyčíst téměř všechny úspěšné praktiky především evropské alternativní medicíny. Bere v úvahu vlivy dědičnosti, používá fytoterapie, hyperemizující obklady i cosi jako reflexoterapii, orientuje se na úpravu diety a životosprávy. A zaměřuje se i na zcela něco nového, bohužel specifického pro naše devastované životní prostředí, které často výrazně negativně ovlivňuje to, čemu říkáme učeně potravinový řetězec: na prohřešky v rostlinné a živočišné výrobě, ty pan páter zejména sledoval s velkou pozorností. Jeho metoda využívání "stejného na stejné" nám připomíná homeopatický přístup. Laskavý humorný postoj hluboce věřícího člověka k trpícímu jedinci dává jasné předpoklady k úspěšné laické psychoterapii. Pan páter do jisté míry dovedl pacienta i filozoficky motivovat, a celý proces pomoci v utrpení - nemoci, byl u něho završen v nezlomnou víru v Boží dobrotu.

Počet stran: 232

Rozměry: 150 x 212 mm Další sdělení Další informace o knize Páter František Ferda - experimenty, recepty, životní osudy naleznete v článku Irisdiagnostika. Publikace: Páter František Ferda - experimenty, recepty, životní osudy - Zdeněk Rejdák. Přepracované a doplněné vydání knihy receptů, rad a životních

příběhů legendárního sušického léčitele přináší to nejlepší z toho,

co doporučoval během svojí letité úspěšné praxe. Autor této

zasvěcené publikace, PhDr. Zdeněk Rejdák, s páterem Ferdou

dlouhodobě experimentoval u nás i v zahraničí a před odbornými

komisemi v řadě zemí prokázal jeho jasnovidecké i léčitelské

schopnosti. Publikace: Páter František Ferda - experimenty, recepty, životní osudy - Zdeněk Rejdák. PĹ™epracovanĂ© a doplnÄ›nĂ© vydánĂ­ knihy receptĹŻ, rad a ĹľivotnĂ­ch příbÄ›hĹŻ legendárnĂ­ho sušickĂ©ho lĂ©ÄŤitele pĹ™ináší to nejlepší z toho, co doporuÄŤoval bÄ›hem svojĂ­ letitĂ© ĂşspěšnĂ© praxe. Autor tĂ©to zasvÄ›cenĂ© publikace, PhDr. ZdenÄ›k Rejdák, s páterem Ferdou dlouhodobÄ› experimentoval u nás i v zahraniÄŤĂ­ a pĹ™ed odbornĂ˝mi komisemi v Ĺ™adÄ› zemĂ­ prokázal jeho jasnovideckĂ© i lĂ©ÄŤitelskĂ© schopnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.