Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině

Knihy

Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pronikavý rozbor velikonočních obřadů zaměřený na zasvěcení do tajemství Vzkříšení jakožto spásy světa jeho znovustvořením: "Spása duše souvisí s nápravou, přerodem lidské "přirozenosti". Uvidíme, že o "přírodu" a "přirozenost" v těchto obřadech jde především. V mysterijní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Náboženství v menšině
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině koupíte i tady

Specifikace Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 76 Kč

Studie k podobám současné religiozity v České republice.Kniha shrnuje kvalitativní výzkum religiozity ve dvou českých městech střední velikosti - České Lípě a Mikulově - který probíhal v letech 2007-0 ... a dál?

Produkt Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině

Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině - parametry

Název produktu: Zdeněk R. Nešpor, Dušan Lužný: Náboženství v menšině
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 222 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pronikavý rozbor velikonočních obřadů zaměřený na zasvěcení do tajemství Vzkříšení jakožto spásy světa jeho znovustvořením: "Spása duše souvisí s nápravou, přerodem lidské "přirozenosti". Uvidíme, že o "přírodu" a "přirozenost" v těchto obřadech jde především. V mysterijní zkušenosti splývá přirozenost duše s přirozeností veškerenstva a spása vlastní se spásou světa. Obé se setkává v 'srdci přirozenosti', které - tak jako Noemova Archa či Archa Úmluvy - zachraňuje, uchovává a chrání kosmický řád stvoření, zatímco svět sám dochází své obnovy skrze tajemný průchod nestvořenem, otevřený Kristovým Zmrtvýchvstáním. Událostí Vzkříšení povstává svět ze svého nebytí - tak jako fénix z vlastního popele." Náboženství v menšině – Religiozita a spiritualita v současné české společnosti - Dušan Lužný, R. Zdeněk Nešpor. Studie k podobám současné religiozity v České republice.Kniha shrnuje kvalitativní výzkum religiozity ve dvou českých městech střední velikosti - České Lípě a Mikulově - který probíhal v letech 2007-08 v rámci projektu Detradicionalizace a individualizace náboženství v ČR; výzkum byl inspirován šetřením Lancasterské univerzity v Kendalu. Náboženství v menšině – Religiozita a spiritualita v současné české společnosti - Dušan Lužný, R. Zdeněk Nešpor od nakladatelství Malvern v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.