Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdeněk Petržela: Veselé písničky

Knihy naučná literatura

Zdeněk Petržela: Veselé písničky

Hodnocení: 1x
  • 4

Zpěvník známých a lidových písniček s náměty pro jejich využití - hry, dramatické etudy, při práci se skupinou, vymýšlení slok a jejich variant. Tyto aktivity rozvíjejí znalosti a dovednosti dětí předškolního a školního věku, takže je lze zařadit i do běžného vyučování. Ve zpěvníku jsou uvedeny mnohé cizojazyčné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83576
skladem

Jaké má kniha
Veselé písničky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Petržela: Veselé písničky koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Petržela: Veselé písničky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Hry s písničkami pro děti od 5 do 9 let, Písničky kreativní, Písničky nekonečné, Písničky souznělé, Písničky anglické, francouzské a německé. Zpěvník známých a lidových písniček s náměty pro jejich využití - hry, dramatické etudy, při práci se skupinou, vymýšlení slok a jejich variant. Tyto aktivity rozvíjejí znalosti a dovednosti dětí předškolního a školního věku, takže je lze zařadit i do běžného vyučování. Ve zpěvníku jsou uvedeny mnohé cizojazyčné písničky i s českými texty, které se mohou využít při jazykové » ... a dál?

Produkt Zdeněk Petržela: Veselé písničky

Zdeněk Petržela: Veselé písničky - parametry

Název produktu: Zdeněk Petržela: Veselé písničky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zpěvník známých a lidových písniček s náměty pro jejich využití - hry, dramatické etudy, při práci se skupinou, vymýšlení slok a jejich variant. Tyto aktivity rozvíjejí znalosti a dovednosti dětí předškolního a školního věku, takže je lze zařadit i do běžného vyučování. Ve zpěvníku jsou uvedeny mnohé cizojazyčné písničky i s českými texty, které se mohou využít při jazykové přípravě. Některé hry prohloubí znalosti při češtině, při čtení, vlastivědě, prvouce a dalších předmětech. Písničky rozvíjejí řečové dovednosti, pomáhají při seznamování s okolním světem a zlepšují komunikaci a vzájemné vztahy ve skupině. Hry s písničkami pro děti od 5 do 9 let Písničky kreativní Písničky nekonečné Písničky souznělé Písničky anglické, francouzské a německé Obsah: Abeceda Aiken Drum Avignonský most Bingo Boženčiny ovečky Bratře Kubo Cestář Červená se line záře Deset malých indiánů Drozd Farmář v údolí Fretka Houky-kouky Chtěl bych dort John Jacob Jjingleheimer Schmidt Kdo to je? Kdo ses v lednu narodil Když jsem vojákem býval Kuba řekl Loopy Loo Mac Donald Malá loďka Má láska je za velkou louží Maruška má jehňátko Měl jsem kohoutka Most přes Rhonu Můj klobouk Návštěva farmy Obíhaná Pějme píseň dokola Pět malých opiček Skřivánku Skřivánku Slečna Lucy Slunce svítí Tancujme Trh ve Scarborough Kdyby tady byla taková panenka A já tvoja nebudu Tři slepé myšky Tři tamboři Umíš to? Zelí Aničko z Tejna Bramborová kaše Generál Laudon Hospodyňka Chcíp kanárek Jak se to rýmuje Ja to povidam Když jsem mladá byla Můj táta byl My jsme se k vám přišli ptáti Na shledanou, zvířátka Na sojku Piju já Sirka Strýček Tatíčku, hraj Utnu, neutnu Žiguli Deset malých černoušků Medvědí tanec Pes jitrničku sežral Výsadkářská Ach, není tu, není Škoda tě, Jeníčku Hrach a kroupy Pec nám spadla Já husárek malý Já husárka malá Jedna, dvě, Honza jde Skákal pes Na horách sejou hrách Jedna koza mlsná byla Když jsem já ty koně pásal Když jsem k vám chodíval Kdybych já věděla Nalévej, nalévej Nebublej, ženo má Zpívala bych, zpívala Hrály dudy Sil jsem proso Já do lesa nepojedu Jede, jede poštovský panáček Neviděli jste tu mé panenky Na Bílé hoře Andulko, mé dítě Skákal pes Rybička maličká Pec nám spadla Veselé písničky nv. PORTÁL - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 168 str. - ISBN: 80-7367-328-2 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.