Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních

Knihy

Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních

Hodnocení: 1x
  • 4

Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkání - Úhelným kamenem tohoto svazku je esej GOLEM a jeho šém: průvodce životem a kabalou Života (zpětné ohlédnutí přes hranici Věků), jež přináší současné zralé plody autorova života a myšlení, s nimiž máme tu čest vůbec poprvé seznámit veřejnost. Golem a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 79 Kč

Úhelným kamenem tohoto svazku je esej GOLEM a jeho šém: průvodce životem a kabalou Života (zpětné ohlédnutí přes hranici Věků), jež přináší současné zralé plody autorova života a myšlení, s nimiž máme ... a dál?

Produkt Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních

Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních - parametry

Název produktu: Zdeněk Neubauer: Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkáních
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 228 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkání - Úhelným kamenem tohoto svazku je esej GOLEM a jeho šém: průvodce životem a kabalou Života (zpětné ohlédnutí přes hranici Věků), jež přináší současné zralé plody autorova života a myšlení, s nimiž máme tu čest vůbec poprvé seznámit veřejnost. Golem a další příběhy o kabale, symbolech a podivuhodných setkání - Úhelným kamenem tohoto svazku je esej GOLEM a jeho šém: průvodce životem a kabalou Života (zpětné ohlédnutí přes hranici Věků), jež přináší současné zralé plody autorova života a myšlení, s nimiž máme tu čest vůbec poprvé seznámit veřejnost. 147 X 206 mm, 237 g Soubor studií a reflexí zabývajících se tématem ""Zelených mužů"" nejenom ve středověkých plastikách středověké sakrální architektury a jejich výskytem na našem území. Interpretace těchto lidí-rostlin se zdaleka neomezuje na archetyp přírodní plodivé síly...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.