MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Ostatní z kategorie knihy

Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595038703556

Omalovánky Krtek a škola na motivy známého hrdiny animovaného večerníčku Krteček. Krteček baví děti již po více generací a zná ho každý. Ještě nyní se jeho příběhům zasmějí i starší a nejen děti. Omalovánky jsou skvělý způsob, jak nechat projevit dětskou tvořivost, logiku a kreativitu. Zároveň se děti učí jemnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Filtrovat: i

Srovnání cen Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 1 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

  • Oblíbená omalovánka mého vnuka.

Specifikace Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 17 Kč

Krtek a škola - omalovánka - Zdeněk Miler Omalovánka pro nejmenší s Krtečkem od známého autora Zdeňka Milera. z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Hry a aktivity s dětmi | Výtvarné příručky | Omalovánky | Krteček od Akim naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka - parametry

Název produktu: Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 17 Kč
Maximální cena: 29 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Omalovánky Krtek a škola na motivy známého hrdiny animovaného večerníčku Krteček. Krteček baví děti již po více generací a zná ho každý. Ještě nyní se jeho příběhům zasmějí i starší a nejen děti. Omalovánky jsou skvělý způsob, jak nechat projevit dětskou tvořivost, logiku a kreativitu. Zároveň se děti učí jemnou motoriku. Omalovánky mají formát A5 Vyrobeno z papíru Určeno pro kluky i holky Omalovánky a předlohy na nácvik psaní.. Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtka. Téma omalovánek je Krtek a škola. Zábava pro předškoláky i školáky. Omalovánky a předlohy na nácvik psaní.. Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtka. Téma omalovánek je Krtek a škola. Zábava pro předškoláky i školáky. Akim Omalovánky Krtek a škola A5 Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů od autora Zdeňka Milera. Balení obsahuje: 6 obrázků k vybarvení spolu s úkoly a procvičováním pro předškoláky. Vhodné pro děti od 3 let

Počet stran: 14

Země původu: ČR Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Omalovánky Krtek a škola A5Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. Publikace: Krtek a škola - omalovánky A5 - Zdeněk Miler. Omalovánky rozsahu 16-ti stran včetně obálky s barevnými předlohami

k vykreslení. Publikace: Krtek a škola - omalovánky A5 - Zdeněk Miler. , Omalovánka pro nejmenší s Krtečkem od známého autora Zdeňka Milera.Druh sortimentu : Papírnictví, Krtek a škola - omalovánka, Jazyk : Čeština, Počet stran : 16


Recenze Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Iva, 24. srpna 2015


PRO:   Oblíbená omalovánka mého vnuka.
PROTI:   nic

doporučuji
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Hrací karty Pohádkové motivy

Hrací karty Pohádkové motivy

Dětské hrací karty na pohádkové motivy se zachováním symbolů (žaludy apod.) a návodem k jedné z možných her - Prší. Baleno v papírové krabičce.Prší je jednoduchá karetní hra pro dva až pět hráčů. Hraje se s mariášovými kartami, cílem hry je zbavit se »

od 58 Kč

ve 3 obchodech

Zdeněk Miler: Krtek a zvířátka + samolepky

Zdeněk Miler: Krtek a zvířátka + samolepky

Publikace: Krtek a zvířátka + samolepky. 24 kreativních barevných stran, na kterých děti naleznou oblíbené kvízy, hlavolamy, atd. + ve středu sešitu všity samolepky. Publikace: Krtek a zvířátka + samolepky. Výhodná nabídka Krtek a zvířátka + samolepky / »

od 89 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a kamarádi - Omalovánka se samolepkami

Zdeněk Miler: Krtek a kamarádi - Omalovánka se samolepkami

Papírové omalovánky neztratily na svém kouzlu a prospěšnosti pro vývoj dětí nic ani po desítkách let. Rozvíjí dětské uvažování, rozlišování barev a cvičí motorikou rukou. Omalovánky s populárním Krtečkem. Papírové omalovánky neztratily na svém kouzlu a »

od 53 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek cestovatel - omalovánky A4

Zdeněk Miler: Krtek cestovatel - omalovánky A4

Omalovánkový sešit pro kluky a holky, s oblíbenými motivy Krtečka, od Zdeňka Milera.Omalovánky jsou velmi oblíbené u všech kluků a holčiček. Děti při kreslení mohou zapojit svou fantazii a vykreslovat obrázky podle předlohy uvnitř nebo vymalovat obrázek »

od 53 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a paraplíčko - omalovánky A4

Zdeněk Miler: Krtek a paraplíčko - omalovánky A4

, U tohoto typu výrobku je několik variant zpracování a to: -barevné předlohy na zadní straně obálky, tj. zmenšené, děti musí vyhledat a přiřadit správnou předlohu a konturu (rozvoj vnímání) -výše uvedený typ může být obohacen o grafomotorické prvky typu »

od 53 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek se raduje - omalovánky A5

Zdeněk Miler: Krtek se raduje - omalovánky A5

Omalovánky a předlohy na nácvik psaní.. Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtka. Zábava pro předškoláky i školáky. Omalovánky a předlohy na nácvik psaní.. Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtka. Zábava pro předškoláky i školáky. Omalovánka s »

od 29 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a zajíček - omalovánky A5

Zdeněk Miler: Krtek a zajíček - omalovánky A5

Omalovánka Krtek a zajíček A5 Tento výrobek patří mezi tradiční omalovánky -některé typy jsou zpracovány na výšku, některé na šířku když jsou zpracovány na šířku, tak obrázek jako předloha pro vykreslení je umístěna nad konturou (perokresbou), toto »

od 29 Kč

v 1 obchodě

Akim Pohádky

Akim Pohádky

Kdo najde nejvíce dvojic vyhrává! Zábavná rodinná hra s kreslenými obrázky. Po vystřižení získáte 32 dvojic. Součástí je návod ke hře a krabička na pexeso, kterou získáte po vystřižení a složení. Rozměr kartiček cca 4,3 x 4,3 cm. Pravidla hry : Úlohou »

od 29 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.