Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Matějček: Výbor z díla

Knihy

Zdeněk Matějček: Výbor z díla

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace obsahuje několik desítek článků a přednášek z více než padesátiletého profesního života profesora Zdeňka Matějčka. Vše je zároveň doplněno Matějčkovým uvádějícím a vysvětlujícím komentářem o významovém kontextu témat, jimiž se vybrané studie zabývají. Před čtenářem se tak otevírá autorův poučený pohled na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Matějček: Výbor z díla koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Matějček: Výbor z díla

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 281 Kč

Publikace obsahuje několik desítek článků a přednášek z více než padesátiletého profesního života profesora Zdeňka Matějčka. Vše je zároveň doplněno Matějčkovým uvádějícím a vysvětlujícím komentářem o ... a dál?

Produkt Zdeněk Matějček: Výbor z díla

Zdeněk Matějček: Výbor z díla - parametry

Název produktu: Zdeněk Matějček: Výbor z díla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 281 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace obsahuje několik desítek článků a přednášek z více než padesátiletého profesního života profesora Zdeňka Matějčka. Vše je zároveň doplněno Matějčkovým uvádějícím a vysvětlujícím komentářem o významovém kontextu témat, jimiž se vybrané studie zabývají. Před čtenářem se tak otevírá autorův poučený pohled na vývoj české dětské psychologie v posledním půlstoletí. Kniha - poslední práce profesora Matějčka - je určena všem, koho zajímají nejen současné poznatky oboru dětská psychologie, ale i osudy dětské psychiky v dnešní rodině a společnosti. OBSAH Úvod Pocta prvnímu pracovišti Psychologická diagnostika Dyslexie a specifické poruchy učení LDE, LMD, ADHD (lehké dětské encefalopatie, lehké mozkové dysfunkce, attention deficit hyperactivity disorder) Psychologická osvěta aneb Co přináší psychologie společnosti Psychická deprivace Náhradní rodinná péče Vývojová psychologie Dítě v nemoci a postižení Mentální retardace Rodina Za méně příznivých podmínek Lidé a události Báseň Bibliografie Jmenný rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.