Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Kovařík: Zákon směnečný a šekový

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Kovařík: Zákon směnečný a šekový

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Konstantní právní úprava směnečného a šekového práva umožnila při přípravě 4. vydání tohoto komentáře dobře navázat na předchozí vydání. Podstatnější změny jsou patrné zejména v předpisech souvisejících, a to v oblasti práva cenných papírů, které bylo v minulém roce podstatně přepracováno. Právě tyto změny nalezly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Kovařík: Zákon směnečný a šekový

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 393 Kč

Konstantní právní úprava směnečného a šekového práva umožnila při přípravě 4. vydání tohoto komentáře dobře navázat na předchozí vydání. Podstatnější změny jsou patrné zejména v předpisech související ... a dál?

Produkt Zdeněk Kovařík: Zákon směnečný a šekový

Zdeněk Kovařík: Zákon směnečný a šekový - parametry

Název produktu: Zdeněk Kovařík: Zákon směnečný a šekový
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 393 Kč
Maximální cena: 404 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Konstantní právní úprava směnečného a šekového práva umožnila při přípravě 4. vydání tohoto komentáře dobře navázat na předchozí vydání. Podstatnější změny jsou patrné zejména v předpisech souvisejících, a to v oblasti práva cenných papírů, které bylo v minulém roce podstatně přepracováno. Právě tyto změny nalezly svůj odraz v některých otázkách souvisejících se směnečnou a šekovou problematikou. Změn však doznaly i některé další navazující právní předpisy. Komentář reaguje též na zcela nové právní předpisy, mimo jiné např. na zákon omezující hotovostní placení. Podstatně byl také rozšířen počet dosud uveřejněných soudních rozhodnutí, nechybí ani doplnění odkazů na speciální literaturu k tomuto tématu. 4., doplněné vydání komentáře poskytuje nejnovější náhled na celou problematiku v oblasti práva směnečného a šekového z pohledu legislativního, z pohledu judikatury a literatury a rovněž z hlediska obecných praktických zkušeností se směnkou, když vychází ze všech zmíněných okruhů a pramenů poznání tohoto práva. (komentář) Autor : JUDr. Zdeněk Kovařík, Druh sortimentu : Kniha, Zákon směnečný a šekový komentář 4. vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 422 Autor knihy Zdeněk Kovařík, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.