Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Kovařík: Směnka a šek v České republice

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Kovařík: Směnka a šek v České republice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Směnka a šek v České republice, 5. vydání - Kovařík Zdeněk. Páté, aktualizované vydání publikace, která již patří ke klasickým dílům věnovaným právní problematice směnečného a šekového práva, reaguje na změny, ke kterým došlo v oblasti bezprostředně související se zákonem směnečným a šekovým. Ten sice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Kovařík: Směnka a šek v České republice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 615 Kč

Páté, aktualizované vydání publikace, která již patří ke klasickým dílům věnovaným právní problematice směnečného a šekového práva, reaguje na změny, ke kterým došlo v oblasti bezprostředně souvisejíc ... a dál?

Produkt Zdeněk Kovařík: Směnka a šek v České republice

Zdeněk Kovařík: Směnka a šek v České republice - parametry

Název produktu: Zdeněk Kovařík: Směnka a šek v České republice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 615 Kč
Maximální cena: 618 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Směnka a šek v České republice, 5. vydání - Kovařík Zdeněk. Páté, aktualizované vydání publikace, která již patří ke klasickým dílům věnovaným právní problematice směnečného a šekového práva, reaguje na změny, ke kterým došlo v oblasti bezprostředně související se zákonem směnečným a šekovým. Ten sice dosud novelizován nebyl – byť k tomu zřejmě v nedaleké budoucnosti dojde – na jeho aplikaci však dopad souvisejících předpisů nepochybně význam má. Jedná se zejména o obchodní zákoník, zákon o cenných papírech i o změny, které sebou přináší přijetí nového insolvenčního zákona. K němu sice zatím chybí doprovodný zákon, který ovlivní i smenecné právo, nicméně možná východiska jsou autorem i zde naznačena. V mezidobí od čtvrtého vydání do současnosti se velmi rozrostla směnečná literatura a přirozeně i judikatura soudu. Příslušné poznatky zapracoval autor systematicky a přehledně jako vždy i do pátého vydání publikace. Jak právní, tak obchodní praxe získávají tedy v podobě předkládané publikace opět neocenitelného pomocníka a průvodce směnečným a šekovým právem. Publikace: Směnka a šek v České republice, 5. vydání - Kovařík Zdeněk. Směnka a šek v ČR EPH53 - Edice: Beckova edice právo a hospodářství - CH BECK - Jazyk: CZ - 626 str. - ISBN: 80-7179-549-6 - Kni


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.