Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků

Učebnice/Odborná literatura

Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků

Hodnocení: 6x
  • 4

Publikace: Hodnocení žáků - 2., doplněné vydání - Kolář Zdeněk, Šikulová Renata. Hodnocení žáků ve vyučování, jako nezbytná součást výchovně-vzdělávacího procesu, je velice složité. Dotýká se všech účastníků vyučovacího procesu a vnáší do vyučování jak veselé situace a spokojenost, tak i velice vážné okamžiky, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Hodnocení žáků
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 228 Kč

Hodnocení žáků ve vyučování, jako nezbytná součást výchovně-vzdělávacího procesu, je velice složité. Dotýká se všech účastníků vyučovacího procesu a vnáší do vyučování jak veselé situace a spokojenost, tak i velice vážné okamžiky, které významně ovlivňují život dítěte a mladého člověka. Hodnocení přináší radost, uspokojení, posílení sebedůvěry, ale i smutek, žal a napětí. Na jedné straně žáky pozitivně motivuje, na druhé straně může vést k hledání si "vedlejších cest" pro dosažení ocenění. Může » ... a dál?

Produkt Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků

Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků - parametry

Název produktu: Zdeněk Kolář, Renata Šikulová: Hodnocení žáků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hodnocení žáků - 2., doplněné vydání - Kolář Zdeněk, Šikulová Renata. Hodnocení žáků ve vyučování, jako nezbytná součást výchovně-vzdělávacího procesu, je velice složité. Dotýká se všech účastníků vyučovacího procesu a vnáší do vyučování jak veselé situace a spokojenost, tak i velice vážné okamžiky, které významně ovlivňují život dítěte a mladého člověka. Hodnocení přináší radost, uspokojení, posílení sebedůvěry, ale i smutek, žal a napětí. Na jedné straně žáky pozitivně motivuje, na druhé straně může vést k hledání si ''vedlejších cest'' pro dosažení ocenění. Může provokovat ke kvalitnímu výkonu, ale také přispívat k neporozumění až nepřátelství. A právě proto vznikla tato publikace. Věříme, že ji ocení zejména učitelé, budoucí pedagogové, studenti pedagogických i jiných fakult, ale i rodiče žáků. Publikace: Hodnocení žáků - 2., doplněné vydání - Kolář Zdeněk, Šikulová Renata. Hodnocení žáků 2.vyd - 2., doplněné vydání - GRADA - Jazyk: CZ - 200 str. - ISBN: 978-80-247-2834-6 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.