Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny

Knihy

Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda, V medicíně velmi rychle přibývá nových poznatků a léčebných postupů, což vede ke stále užší specializaci. Medicína však musí zůstat jedním celkem, protože v jejím ohnisku nejsou jednotlivé orgány či selhávající funkce, ale člověk. Proto by se měl každý uchazeč o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 93 Kč

Monografie klade důraz na kvalitu, účelnost, etické a právní aspekty klinické medicíny, informační systémy a management ve zdravotnictví. ... a dál?

Produkt Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny

Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny - parametry

Název produktu: Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda: Propedeutika klinické medicíny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Zdeněk Kalvach, Josef Marek, Petr Sucharda, V medicíně velmi rychle přibývá nových poznatků a léčebných postupů, což vede ke stále užší specializaci. Medicína však musí zůstat jedním celkem, protože v jejím ohnisku nejsou jednotlivé orgány či selhávající funkce, ale člověk. Proto by se měl každý uchazeč o lékařskou profesi nejprve seznámit s tím, co je celé klinické medicíně společné: se základními dovednostmi, principy a diagnostickými postupy, ale také s lidskými a společenskými souvislostmi, ve kterých bude pracovat. Autoři se v publikaci soustředili v tématech klasické interní propedeutiky na „technologii medicíny“, důraz kladli na témata, která jsou vysoce aktuální, ale dosud nebyla zpracována, alespoň ne na přehledné pregraduální úrovni, jako jsou kvalita a účelnost péče, etické a právní aspekty klinické medicíny, informace a informační systémy, týmová práce, management ve zdravotnictví, spektrum nemocných. Kniha je určena především studentům prvních ročníků lékařství, ale i ostatních zdravotnických oborů, zvláště ošetřovatelství, ergoterapie a fyzioterapie. Ocení ji rovněž studenti vyšších ročníků, nové a užitečné informace v ní najdou i zkušení lékaři. Druh sortimentu : Kniha, Propedeutika klinické medicíny, Jazyk : Čeština, Počet stran : 656 Vývoj aplikací průtokové cytometrie v medicíně představuje unikátní příklad prolínání nejmodernějších metod techniky a biologie v čase. Významný pokrok v počítačových a laserových technologiích a implementace nových fluorochromů umožnily vývoj moderních kompaktních a cenově dostupných průtokových cytometrů, jejichž využití se postupně soustředilo na obory klinické hematologie: imunologická diagnostika, diferenciální diagnostika, klasifikace, prognostická stratifikace hematoonkologických chorob (leukemie, myeloproliferace, lymfoproliferace, myelodysplastické syndromy) a posléze i na detekci a sledování minimální reziduální choroby. Propedeutika klinické medicíny - Josef Marek od authora Josef Marek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.