Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání

Knihy naučná literatura

Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat či jak je chránit před nemocemi a škůdci. Přehled jednotlivých zástupců zahrnuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 33 Kč

Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat či jak je chránit před nemocemi a škůdci. Přehled jednotlivých zástupců zahrnuje jak tropické orchideje s nádhernými barevnými květy, tak méně zdobné, avšak neméně zajímavé druhy vyskytující se v chladnějších pásmech. Vyšlo také pod názvem Encylopedie orchidejí a Orchideje od A do » ... a dál?

Produkt Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání

Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání - parametry

Název produktu: Zdeněk Ježek: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 33 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 196 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat či jak je chránit před nemocemi a škůdci. Přehled jednotlivých zástupců zahrnuje jak tropické orchideje s nádhernými barevnými květy, tak méně zdobné, avšak neméně zajímavé druhy vyskytující se v chladnějších pásmech. Benefity: " přehledná a podrobná charakteristika botanické čeledi orchidejí (morfologie, pěstování a péče, rozmnožování, nemoci a škůdci, křížení a šlechtění, světová ochrana) " abecední uspořádání jednotlivých zástupců do podkapitol " charakteristika každého druhu a praktické informace o něm " jednoduché symboly pro základní charakteristiku druhů " 680 kvalitních barevných fotografií téměř všech uvedených druhů " obsáhlý jmenný rejstřík a přehled literatury k tématu na konci knihy Tato publikace vás přenese do půvabného světa "královen rostlinné říše", zástupců druhově neobyčejně bohaté čeledi vstavačovitých. Orchideje rostou v tropech celého světa, kde nepřeberné množství epifytních druhů obývá především stromová patra tropických pralesů. Právě tyto orchideje se staly neobyčejně žádanými květinami a jejich pěstováním se zabývají jak pro fesionální zahradníci, tak laičtí obdivovatelé v oblastech, kde se tyto krásné rostliny v přírodě nevyskytují. Publikace: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání - Zdeněk Ježek. Publikace: Orchideje - Praktická encyklopedie - téměř 600 druhů orchidejí - 6. vydání - Zdeněk Ježek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.