Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Hojda, Milena Hajná, Eva Chodějovská, Alexandra Tesaříková: Heřman Jakub Černín

Knihy

Zdeněk Hojda, Milena Hajná, Eva Chodějovská, Alexandra Tesaříková: Heřman Jakub Černín

Hodnocení: 1x
  • 4

Heřman Jakub Černín na cestě za Alpy a Pyreneje I.-II. - kolektiv autorů . Poutavé vyprávění o cestě, která byla zlomovým momentem v životě jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších mužů českého království přelomu 17. a 18. století – hraběte Heřmana Jakuba Černína ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82499
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Hojda, Milena Hajná, Eva Chodějovská, Alexandra Tesaříková: Heřman Jakub Černín

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 036 Kč

Dvousvazkové poutavé vyprávění o cestě, která byla zlomovým momentem v životě jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších mužů českého království přelomu 17. a 18. století – hraběte Heřmana Jakuba Černína z Chudenic. Dvacetiletý Heřman Jakub podnikl v letech 1678–1682, tak jako jiní mladíci jeho stavu a věku, kavalírskou cestu po Evropě. Jeho putování bylo výjimečné svou délkou trvání i vzdáleností, kterou cestovatel společně se svým doprovodem urazil, finanční náročností a především tím, že si během cesty psal deník, » ... a dál?

Produkt Zdeněk Hojda, Milena Hajná, Eva Chodějovská, Alexandra Tesaříková: Heřman Jakub Černín

Zdeněk Hojda, Milena Hajná, Eva Chodějovská, Alexandra Tesaříková: Heřman Jakub Černín - parametry

Název produktu: Zdeněk Hojda, Milena Hajná, Eva Chodějovská, Alexandra Tesaříková: Heřman Jakub Černín
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 036 Kč
Maximální cena: 1 036 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Heřman Jakub Černín na cestě za Alpy a Pyreneje I.-II. - kolektiv autorů . Poutavé vyprávění ocestě, která byla zlomovým momentem vživotě jednoho znejvlivnějších anejbohatších mužů českého království přelomu 17. a18. století – hraběte Heřmana Jakuba Černína zChudenic. Dvacetiletý Heřman Jakub podnikl vletech 1678–1682, tak jako jiní mladíci jeho stavu avěku, kavalírskou cestu po Evropě. Jeho putování bylo výjimečné svou délkou trvání ivzdáleností, kterou cestovatel společně se svým doprovodem urazil, finanční náročností apředevším tím, že si během cesty psal deník, který se dodnes dochoval. Zápisky vedené vždy vjazyce té země, kde se hrabě právě nacházel, předkládají autoři této knihy čtenáři formou zrcadlové kritické edice – vněmeckém, italském, francouzském ašpanělském originále aparalelně včeském překladu. První díl knihy zasazuje Černínovu cestu do časového, prostorového ikulturního kontextu barokní Evropy. Autoři podrobným popisem rodinného zázemí hraběte, cestovatelské každodennosti inavštívených zemí aměst za pomoci pečlivě vybraných dobových ilustrací načrtávají kulisy, vnichž se cesta odehrála. Pohnuté události závěru Černínova putování dovolily knihu koncipovat – při zachování všech nároků na vědeckou publikaci – jako napínavé vyprávění, které osloví jak odbornou veřejnost, tak čtenáře se zájmem ohistorii. Heřman Jakub Černín na cestě za Alpy a Pyreneje I.-II. - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | | Evropa | Alpy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.