Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Hledač: Hlava vzhůru nohama

Knihy

Zdeněk Hledač: Hlava vzhůru nohama

Hodnocení: 0x
  • 4

Sbírka básní ostravského básníka a textaře Zdeňka Hledače, bezdůvodného optimisty mírně zasmušilé povahy, který nikdy nic nevzdává, protože – co kdyby? O celém tom našem nádherném zkurveném životě...Obálku navrhla vynikající ostravská ilustrátorka a grafička MgA. Barbora Franková, korektury provedla skvělá brněnská ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Hlava vzhůru nohama
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeněk Hledač: Hlava vzhůru nohama

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 244 Kč

Sbírka básní ostravského básníka a textaře Zdeňka Hledače, bezdůvodného optimisty mírně zasmušilé povahy, který nikdy nic nevzdává, protože – co kdyby? O celém tom našem nádherném zkurveném životě...Obálku navrhla vynikající ostravská ilustrátorka a grafička MgA. Barbora Franková, korektury provedla skvělá brněnská básnířka a překladatelka Doña Hanele Martinez. ... a dál?

Produkt Zdeněk Hledač: Hlava vzhůru nohama

Zdeněk Hledač: Hlava vzhůru nohama - parametry

Název produktu: Zdeněk Hledač: Hlava vzhůru nohama
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 244 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka básní ostravského básníka a textaře Zdeňka Hledače, bezdůvodného optimisty mírně zasmušilé povahy, který nikdy nic nevzdává, protože – co kdyby? O celém tom našem nádherném zkurveném životě...Obálku navrhla vynikající ostravská ilustrátorka a grafička MgA. Barbora Franková, korektury provedla skvělá brněnská básnířka a překladatelka Doña Hanele Martinez.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.