Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ

Knihy

Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ

Hodnocení: 16x
  • 3.0625

Učebnice poskytuje hlubší poznatky z psychologie. Umožňuje lépe porozumět duševnímu životu člověka, jeho zákonitostem a lépe poznávat sama sebe i druhé. Pomáhá k přípravě studentů, kteří se rozhodují pro následné studium psychologie nebo kteří chtějí dále působit jako vychovatelé, sociální pracovníci či jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 93 Kč

Učebnice poskytuje hlubší poznatky z psychologie. Umožňuje lépe porozumět duševnímu životu člověka, jeho zákonitostem a lépe poznávat sama sebe i druhé. Pomáhá k přípravě studentů, kteří se rozhodují ... a dál?

Produkt Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ

Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ - parametry

Název produktu: Zdeněk Helus: Psychologie pro SŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.06 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.0625
Podrobný popis:

Učebnice poskytuje hlubší poznatky z psychologie. Umožňuje lépe porozumět duševnímu životu člověka, jeho zákonitostem a lépe poznávat sama sebe i druhé. Pomáhá k přípravě studentů, kteří se rozhodují pro následné studium psychologie nebo kteří chtějí dále působit jako vychovatelé, sociální pracovníci či jako pracovníci ve zdravotnictví. Potřebná témata v ní najdou i ti, kteří chtějí dobře vycházet s ostatními a co nejlépe vykonávat svoji profesi Učebnice prohlubuje základní poznatky z psychologie. První část textu představuje úvod do psychologie jako vědního oboru. Druhá se zabývá rozborem osobnosti, třetí pomůže studentům pronikat do problematiky učení a čtvrtá se zaměřuje na mezilidské vztahy, na otázky komunikování osobnosti s druhými lidmi a na její socializaci. Publikace: Psychologie pro SŠ - Zdeněk Helus. Učebnice prohlubuje poznatky z psychologie, které si studenti osvojili v předmětu základy společenských věd. Může též sloužit i jako samostatný vstup pro studium psychologie. Má schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Psychologie pro SŠ - Zdeněk Helus. FORTUNA - Jazyk: CZ - 120 str. - ISBN: 80-7168-876-2 - Kniha Autor knihy Zdeněk Helus, Vydavatelstvo FORTUNA Zdeněk HelusFORTUNAKniha, čeština, 120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.