Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách

Knihy naučná literatura

Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách

Hodnocení: 1x
  • 4

Osvědčené rady a příklady z praxe. Jak posluchače zaujmout a udržet jejich pozornost? Jak skloubit obsah a formu vystoupení? Jak prezentovat a přednášet srozumitelně a účinně? Jak zaplnit prázdná místa v prvních řadách? Jak se připravit na různé skupiny posluchačů? Jak se vyvarovat nezájmu a rozladěnosti publika? Jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak zvládnout 77 obtížn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách koupíte i tady

Specifikace Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 118 Kč

Jak posluchače zaujmout a udržet jejich pozornost? Jak skloubit obsah a formu vystoupení? Jak prezentovat a přednášet srozumitelně a účinně? Jak zaplnit prázdná místa v prvních řadách? Jak se přip ... a dál?

Produkt Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách

Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách - parametry

Název produktu: Zdeněk Helcl: Jak zvládnout 77 obtížných situací při prezentacích a přednáškách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 204 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Osvědčené rady a příklady z praxe. Jak posluchače zaujmout a udržet jejich pozornost? Jak skloubit obsah a formu vystoupení? Jak prezentovat a přednášet srozumitelně a účinně? Jak zaplnit prázdná místa v prvních řadách? Jak se připravit na různé skupiny posluchačů? Jak se vyvarovat nezájmu a rozladěnosti publika? Jak ideálně připravit prostor? Jak zvládnout trému a pracovat s řečí těla? Jak se správně obléci? Jak zvládnou konfliktní posluchače? Jak reagovat na dotazy a námitky? Jak se vyvarovat nejčastějších chyb vystupujících? Jak přistupovat k neformálním aktivitám spojeným s vystoupením? Jak svou řeč elegantně ukončit? To vše a mnohem více se dozvíte ve čtivé knížce plné rad zkušeného přednášejícího, které fungují. Mnohá doporučení jsou doplněna ukázkovými příklady z praxe. Publikace je určena především manažerům, obchodníkům, lektorům a všem, kteří pravidelně nebo příležitostně hovoří před publikem, něco prezentují či přednášejí, zároveň však poskytne zajímavé a hodnotné informace celé široké veřejnosti. O autorovi Ing. Zdeněk Helcl Svou odbornost opírá o zkušenosti z terénu, kterých se mu dostalo vrchovatě. Přes teoretické zázemí (je absolventem dvojího vysokoškolského vzdělání - technického a pedagogického: vystudoval Mechanizační fakultu na VŠZ a absolvoval katedru pedagogiky při VŠZ, kterou ukončil státní zkouškou pedagogické způsobilosti) ho doba zavála do "zákopů" praxe. Začínal jako traktorista, opravář, skladník... a postupně nabíral zkušenosti z výroby, zahraničního obchodu, až po státní správu. Na svou pedagogickou profesi přitom nezanevřel a externě vyučoval na učilišti a střední škole. Na jeho zkušenostech se významně podílela práce kontrolora, kterým byl přes deset let. Atmosféra kontrolního jednání mu dnes a denně potvrzovala důležitost prezentačních dovedností, což ho vedlo k uplatňování vlastních postřehů a technik. V terénu ověřené postupy pak přednášel ve vzdělávacím institutu pro obor kontrola, který šest let řídil. Po uvolnění soukromého podnikání založil v r. 1991 vzdělávací a poradenskou firmu s obchodním názvem H+H KURSY, zaměřenou na trénink komunikačních a prezentačních dovedností. Za cca dvacet let absolvovalo její kursy víc než půldruhého tisíce posluchačů, včetně vrcholných osobností odborného a veřejného života. Krédem společnosti byl důraz na praktičnost tréninku s důrazem na jeho okamžité využití. V devadesátých letech získal akreditaci v lektorství a poradenství u londýnské firmy Stoy Hayward Consulting pod gescí tehdejšího The British Know How Fundu. Je certifikován asociací manažerských a výukových organizací CAMETIN, působil jako akreditovaný člen asociace pro poradenství v podnikání a jako člen asociace vzdělávání dospělých. Je autorem a producentem třídílného výukového videoprogramu ke komunikačním technikám s názvem Kdo s kým a jak telefonuje a autorem videozáznamů (včetně skryté kamery) z oblasti nonverbální komunikace. Je tvůrcem výukových pomůcek - případových studií, sylabů, anket ap. a po léta cizelo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.