Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace

Knihy naučná literatura

Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Efektivní inovace - Michaela Stříteská;Zdenek Dytrt. „Při tvorbě a realizaci hodnot vede manažerská etika lidi ke společenské a sociální odpovědnosti!" Publikace Efektivní inovace – Odpovědnost v managementu vede k zamyšlení všechny, kteří se zabývají managementem a podnikáním a hledají příčiny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Efektivní inovace
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace koupíte i tady

Specifikace Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Publikace Efektivní inovace – Odpovědnost v managementu vede k zamyšlení všechny, kteří se zabývají managementem a podnikáním a hledají příčiny ekonomických neúspěchů, sociálních a politických krizí. ... a dál?

Produkt Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace

Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace - parametry

Název produktu: Zdenek Dytrt, Michaela Stříteská: Efektivní inovace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Efektivní inovace - Michaela Stříteská;Zdenek Dytrt. „Při tvorbě a realizaci hodnot vede manažerská etika lidi ke společenské a sociální odpovědnosti!" Publikace Efektivní inovace – Odpovědnost v managementu vede k zamyšlení všechny, kteří se zabývají managementem a podnikáním a hledají příčiny ekonomických neúspěchů, sociálních a politických krizí. Autoři publikace považují za jejich hlavní příčinu absenci etiky v našem myšlení. Dospěje-li ne-etika do určité hodnoty, ovlivňuje hlavně tu část společnosti, která se zabývá managementem a podnikáním. Za významnou příčinu konzumního myšlení považují rutinu a stereotyp v práci. Absence kreativity a strach z inovací zpomaluje dynamiku vývoje managementu za rozvojem technických věd a tím negativně ovlivňuje podnikatelské prostředí a mezilidské vztahy. Klíčem k řešení stávajících a k předcházení opakování minulých negativních situací je odpovědný přístup k manažerským rozhodnutím a podnikatelským krokům. Takto pojatá odpovědnost se ale nevyčerpává pouze v horizontu krátkodobého zisku, ale bere v potaz prostředí, v němž podnik funguje, a pracuje na budování dobrých vztahů se všemi stakeholdery. To je úkol, jemuž se v současnosti nemůže žádný odpovědně myslící manažer nebo podnikatel vyhnout. Tato publikace je tedy určena manažerům a podnikatelům, ale i učitelům a posluchačům především vysokých škol ekonomických směrů a všem ostatním, kteří mají zájem na žádoucím vývoji ekonomiky a etického podnikání Publikace: Efektivní inovace - Michaela Stříteská;Zdenek Dytrt. Zdenek DytrtOdpovědnost v managementuCPress 2009Kniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.