Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zdenek Dytrt a kolektiv: Manažerské kompetence v Evropské unii

Knihy naučná literatura

Zdenek Dytrt a kolektiv: Manažerské kompetence v Evropské unii

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Manažerské kompetence v Evropské unii - Dytrt Zdenek. Měnící se vnější ekonomické prostředí podniků, vyvolané mj. postupujícím procesem globalizace a bezprostředně pak vstupem České republiky do Evropské unie, klade stále větší požadavky také na úroveň manažerských dovedností. Jejich zvládnutí je jedním z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdenek Dytrt a kolektiv: Manažerské kompetence v Evropské unii

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 327 Kč

Měnící se vnější ekonomické prostředí podniků, vyvolané mj. postupujícím procesem globalizace a bezprostředně pak vstupem České republiky do Evropské unie, klade stále větší požadavky také na úroveň manažerských dovedností. Jejich zvládnutí je jedním z předpokladů úspěšné konkurenceschopnosti podniků. Cílem této publikace je stimulovat manažery, aby se nejen ztotožnili s nutností opustit rutinu řídící práce a zajímali se o vývoj teorie v této oblasti, ale zejména aby tuto teorii tvořivě uplatňovali » ... a dál?

Produkt Zdenek Dytrt a kolektiv: Manažerské kompetence v Evropské unii

Zdenek Dytrt a kolektiv: Manažerské kompetence v Evropské unii - parametry

Název produktu: Zdenek Dytrt a kolektiv: Manažerské kompetence v Evropské unii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 327 Kč
Maximální cena: 327 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Manažerské kompetence v Evropské unii - Dytrt Zdenek. Měnící se vnější ekonomické prostředí podniků, vyvolané mj. postupujícím procesem globalizace a bezprostředně pak vstupem České republiky do Evropské unie, klade stále větší požadavky také na úroveň manažerských dovedností. Jejich zvládnutí je jedním z předpokladů úspěšné konkurenceschopnosti podniků. Cílem této publikace je stimulovat manažery, aby se nejen ztotožnili s nutností opustit rutinu řídící práce a zajímali se o vývoj teorie v této oblasti, ale zejména aby tuto teorii tvořivě uplatňovali v managementu svých organizací, a to bez ohledu na jejich velikost. Pozornost je postupně zaměřena na odbornou způsobilost manažera, právní aspekty manažerských kompetencí, manažerskou etiku, kulturu firmy, management jako inovační proces, vedení lidí atd. Mějme na paměti, že žádná organizace není tak malá, aby nemohla být větší, nebo tak velká, aby se nemohla zmenšit. Publikace: Manažerské kompetence v Evropské unii - Dytrt Zdenek. kniha, Manažerské kompetence v Evropské unii, C.H.Beck pro praxi, Zdenek Dytrt, C.H.BECK Zdenek DytrtC.H.Beck pro praxiC.H.BECKKniha, čeština, 176 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.