Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zděděné konstelace v horoskopu

Knihy naučná literatura

Zděděné konstelace v horoskopu

Hodnocení: 1x
  • 4

BEATRIX BRAUKMÜLLEROVÁ se ve své knize zabývá problematikou konstelací, které se dědí z generace na generaci, v závislosti na tom, do jaké míry se generaci prarodičů, rodičů a dětí daří si je uvědomit a vývojově zpracovat. Rozebírá nejprve základní otcovské (Slunce, Saturn) a mateřské (Luna, Venuše) symboly v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zděděné konstelace v horoskopu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Publikace: Zděděné konstelace v horoskopu - Beatrix Braukmüller. Autorka se ve své knize zabývá dosud nedostatečně zpracovanou tématikou dědičnosti konstelací v horoskopech druhé až čtvrté generace. Vymezuje nejprve význam rodičovských symbolů v horoskopu, především Slunce a Luny, a aspektů, které vytvářejí s ostatními planetami horoskopu. Na příkladu anglické královské rodiny pak ukazuje, jak se určité aspekty prolínají horoskopy několika generací. V další části knihy uvádí v podrobnějším rozboru několik příkladů » ... a dál?

Produkt Zděděné konstelace v horoskopu

Zděděné konstelace v horoskopu - parametry

Název produktu: Zděděné konstelace v horoskopu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

BEATRIX BRAUKMÜLLEROVÁ se ve své knize zabývá problematikou konstelací, které se dědí z generace na generaci, v závislosti na tom, do jaké míry se generaci prarodičů, rodičů a dětí daří si je uvědomit a vývojově zpracovat. Rozebírá nejprve základní otcovské (Slunce, Saturn) a mateřské (Luna, Venuše) symboly v horoskopu, a na příkladu britské královské rodiny (královna Alžběta, princ Charles, princezna Diana, princ William) ukazuje, jak se po otcovské a mateřské linii dědí vzorce chování a s tím související psychologická tématika, s níž se každá generace musí na svůj způsob vyrovnat. Na základě zkušeností ze své psychoterapeutické praxe pak uvádí několik příkladů vztahu mezi rodiči a jejich dcerami: symbiotický vztah matka-dcera, identifikace s otcem, dcera jako náhrada za syna, dcera v područí matky a idealizace matky provázená nenávistí vůči otci. Tuto část knihy lze zároveň pokládat za školu astropsychologického výkladu pro začátečníky a mírně pokročilé. 'Nic nemá tak velký vliv na děti jako neprožitý život rodičů.' Beatrix Braukmüller. Autorka se ve své knize zabývá dosud nedostatečně zpracovanou tématikou dědičnosti konstelací v horoskopech druhé až čtvrté generace. Vymezuje nejprve význam rodičovských symbolů v horoskopu, především Slunce a Luny, a aspektů, které vytvářejí s ostatními planetami horoskopu. Na příkladu anglické královské rodiny pak ukazuje, jak se určité aspekty prolínají horoskopy několika generací. V další části knihy uvádí v podrobnějším rozboru několik příkladů ze své konzultační praxe.

přel. Rud Více než 200 slovních úloh je pojato s nadsázkou, humorem, ale i ryze prakticky – vyžadují zvládnutí matematického aparátu v rozsahu učiva střední školy. Každá úloha nás vtáhne do svého „děje“, samotný výpočet pak je už jen jejím dokončením. V každém slovním případě si studenti procvičí něco ze středoškolské matematiky a určitě je to i bude bavit. Autor knihy Beatrix Braukmüller, Vydavatelstvo Sagittarius,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.