Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zbyněk Kučera Holub: Dračí zub

Knihy

Zbyněk Kučera Holub: Dračí zub

Hodnocení: 1x
  • 4

Dračí zub - Zbyněk Kučera Holub. Hororový příběh o hráčích jedné neobvyklé hry vychází pod názvem Dračí zub v nové edici Zoner Fantazie. Vše začíná zdánlivě nevinně, když se parta přátel vydává na cestu z Českých Budějovic. Těší se na Petrův LARP - hru, v níž mají ztvárnit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82511

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zbyněk Kučera Holub: Dračí zub

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 145 Kč

Hororový příběh o hráčích jedné neobvyklé hry vychází pod názvem Dračí zub v nové edici Zoner Fantazie. Vše začíná zdánlivě nevinně, když se parta přátel vydává na cestu z Českých Budějovic. Těší se na Petrův LARP - hru, v níž mají ztvárnit účastníky vědecké výpravy. Sotva však dorazí na tajemný hrad, začnou se dít strašidelné věci... Nejsou sami, kdo si chce hrát. LARP získává nový rozměr. Už nejde o pouhou zábavu, v sázce je mnohem víc... Zkuste najít hranici, kde končí realita s hrou a vládu získává svět » ... a dál?

Produkt Zbyněk Kučera Holub: Dračí zub

Zbyněk Kučera Holub: Dračí zub - parametry

Název produktu: Zbyněk Kučera Holub: Dračí zub
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dračí zub - Zbyněk Kučera Holub. Hororový příběh ohráčích jedné neobvyklé hry vychází pod názvem Dračí zub vnové edici Zoner Fantazie. Vše začíná zdánlivě nevinně, když se parta přátel vydává na cestu zČeských Budějovic. Těší se na Petrův LARP - hru, vníž mají ztvárnit účastníky vědecké výpravy.Sotva však dorazí na tajemný hrad, začnou se dít strašidelné věci... Nejsou sami, kdo si chce hrát. LARP získává nový rozměr. Už nejde opouhou zábavu, vsázce je mnohem víc... Zkuste najít hranici, kde končí realita shrou avládu získává svět nebezpečných sil. Kráčejte opatrně. Hrana je velmi tenká... Zbyněk Kučera Holub patří již řadu let kvelmi aktivním českým autorům. Je členem autorského týmu tvořícího nejrozsáhlejší původní český RPG svět Asterion; podílel se na tvorbě již sedmi asterionských modulů. Vroce 2007 mu vyšla první samostatná kniha Kaat, na kterou navázal jako autor ieditor dalších titulů (Zrození Modrého měsíce, Krumpáč amotyky aneb Cesta za smrtí azase zpátky, Město přízraků). OBSAH: Textová zpráva. Setkání vBiskupské zahradě. Výprava za dobrodružstvím. Večer na hraděHra začíná. Polapené strašidlo. Hrobka Dračího zubu. Pátrání po Petrovi. Hra se musí dohrát! Krev vlistí. Překonat strach. Na Mračné hoře. Bloudění vtemnotách. Paní lesa. Noc Dračího zubu. Návrat domů. Doslov. Dračí zub - Zbyněk Kučera Holub od nakladatelství Zoner Press v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.