Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny

Učebnice/Odborná literatura

Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny cena od 0 Kč

Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny

Hodnocení: 1x
  • 4

Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny - Monika Puškinová,Václav Trojan,Irena Trojanová Kým vším je zástupce ředitele? Je zaměstnancem, vedoucím pracovníkem a zároveň pedagogem. Je zástupcem vrcholového či středního managementu, a přesto nemá legislativně vymezené postavení. Není jmenován ani schvalován ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny - parametry

Název produktu: Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny - Monika Puškinová,Václav Trojan,Irena Trojanová Kým vším je zástupce ředitele? Je zaměstnancem, vedoucím pracovníkem a zároveň pedagogem. Je zástupcem vrcholového či středního managementu, a přesto nemá legislativně vymezené postavení. Není jmenován ani schvalován zřizovatelem, ale za nepřítomnosti ředitele může poměrně dlouho řídit školu. A musí neustále interagovat se svým okolím a pomáhat, kde je třeba, sám však přitom často potřebnou podporu nemá. Ze všech uvedených charakteristik vyplývá, že si zástupce ředitele zaslouží, aby mu pedagogové i veřejnost věnovali patřičnou pozornost – a ta zatím citelně chybí. Autoři této publikace se proto pokoušejí mezeru zaplnit a nabízejí jak teoretický informační základ, tak příklady z praxe, které čtenáře přivedou k zamyšlení. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Pedagogika od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Mezi knížkami o lidech ve škole dosud publikace o zástupcích ředitele citelně chybí. A přitom je to zástupce ředitele, na kterém často spočívá chod školy, jeho tíha a každodenní ovlivňování. Zástupce stojí v pozadí pouze zdánlivě, jde o krásnou, avšak o poměrně nevděčnou a komplikovanou funkci. Publikace Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny chce poučit i přesvědčit k zamyšlení. Čtenáři zde naleznou vyváženou směsici teoretických poznatků, vymezení zástupce na různých školách, kompetenční modely společně s inspirativními příklady z více druhů škol. Na publikaci spolupracovali autoři věnující se dlouhodobě školské problematice.

Autor: Václav Trojan; Irena Trojanová; Monika PuškinováEdice: Řízení školyRok vydání: 2015Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7478-854-3Počet stran: 136Rozměry: 232,0 x 155,0 x 9,0


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.