Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ZAMYŠLENÍ NAD ŽIVOTEM, MEDICÍNOU A SVĚTEM

Knihy

ZAMYŠLENÍ NAD ŽIVOTEM, MEDICÍNOU A SVĚTEM

Hodnocení: 1x
  • 4

Otázky života a světa, jimiž se profesor MUDr. Zdeněk Mařatka, DrSc. (nar. 1914 v Praze) v tomto spise zabývá, bývají předmětem rozsáhlých pojednání, diskusí, knih i rukovětí. Účelem těchto krátkých příspěvků není zevrubný popis a rozbor problému, nýbrž stručné shrnutí a zaujetí stanoviska. Mnohé z autorových názorů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ZAMYŠLENÍ NAD ŽIVOTEM, MEDICÍNOU A SVĚTEM

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 298 Kč

Otázky života a světa, jimiž se profesor MUDr. Zdeněk Mařatka, DrSc. (nar. 1914 v Praze) v tomto spise zabývá, bývají předmětem rozsáhlých pojednání, diskusí, knih i rukovětí. Účelem těchto krátkých p ... a dál?

Produkt ZAMYŠLENÍ NAD ŽIVOTEM, MEDICÍNOU A SVĚTEM

ZAMYŠLENÍ NAD ŽIVOTEM, MEDICÍNOU A SVĚTEM - parametry

Název produktu: ZAMYŠLENÍ NAD ŽIVOTEM, MEDICÍNOU A SVĚTEM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Otázky života a světa, jimiž se profesor MUDr. Zdeněk Mařatka, DrSc. (nar. 1914 v Praze) v tomto spise zabývá, bývají předmětem rozsáhlých pojednání, diskusí, knih i rukovětí. Účelem těchto krátkých příspěvků není zevrubný popis a rozbor problému, nýbrž stručné shrnutí a zaujetí stanoviska. Mnohé z autorových názorů se mohou zdát překvapivé, apodiktické i šokující. Avšak autor ve snaze vyhnout se neslaným a nemastným závěrům namnoze úmyslně přehnal jejich formulaci, aby jasně vyjádřil jádro problému a dal podnět k úvaze a reakci čtenáře. Autor knihy Ludwig Wittgenstein, Vydavatelstvo Galén, Kniha,2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.