Srovnání cen » Ostatní produkty » Srovnání cen Zalip MAA502

Ostatní produkty

Zalip MAA502 cena od 0 Kč

Zalip MAA502

Hodnocení: 17x
  • 3.17647

Zalip Internetové + FM rádio MAA502, USB+UPnP Media Player, RSS, WiFi Kompaktní internetové rádio MAA520 je univerzální přehrávač, se který získáte jednoduchý přístup k tisícům rozhlasových stanic z celého světa bez počítače. Lze provozovat jak po kabelu, tak přes Wifi (s podporou N-lite). Novou funkcí je podpora RSS ...a dál?

Zalip MAA502 - parametry

Název produktu: Zalip MAA502
Výrobce: ZALIP
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.18 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.17647
Podrobný popis:

Zalip Internetové + FM rádio MAA502, USB+UPnP Media Player, RSS, WiFi Kompaktní internetové rádio MAA520 je univerzální přehrávač, se který získáte jednoduchý přístup k tisícům rozhlasových stanic z celého světa bez počítače. Lze provozovat jak po kabelu, tak přes Wifi (s podporou N-lite).

Novou funkcí je podpora RSS kanálů, na displeji tak lze zobrazit počasí, dopravní situace...

Oblíbené stanice (internetové i FM) lze uložit do speciálního seznamu, přístup k nim je potom prakticky okamžitý.

Velký podsvícený LCD displej umožní rychlou orientaci ve všech režimech (zobrazuje informace o přehrávané hudbě, čas...). Přístroj lze využít jako:

přijímač internetových radiostanic

přijímač běžného rozhlasového vysílání (FM tuner s RDS)

přehrávač hudby z USB paměti / disku

přehrávač hudby ze síťového UPnP serveru (streamovaná hudba)

přijímač vyhraných RSS zpravodajských kanálů

přístupový bod pro ostatní počítače (WiFi AP)

budík Toto rádio je ideální pro každodenní poslech hudby i mluveného slova, kdy můžete vybírat podle svých představ ze širokého spektra kategorizovaných internetových radiostanic. Poslech hudby specifického žánru, ekonomické zpravodajství, cizojazyčné vysílání pro výuku jazyků (jako pár příkladů využití) poskytuje obrovské možnosti využití informačních zdrojů i zábavy.

Interní databáze obsahuje více než 10000 stanic. Při přehrávání je na displeji zobrazen text příslušné stanice.

FM tuner poskytuje příjem běžného radiosignálu, RDS informace na displeji zvyšují komfort využití i přehlednost.

Pro poslech internetového rádia je samozřejmě zapotřebí internetové připojení. MAA502 zapojíte do sítě stejně jako počítač. Na zařízení je standardni RJ45 LAN konektor, nebo ho lze připojit bezdrátově přes WiFi (802.11b/g/n lite). Podpora n-lite znamená vyšší rychlost a hlavně lepší dosah. Pokud MAA502 připojíte kabelem, můžete využít bezdrátovou část jako přístupový bod pro další počítače (ušetříte za nákup access pointu).

Pro jednodušší zabezpečení je na přístroji WPS tlačítko.

USB Media Player umožní přehrávání hudby z USB pamětí nebo USB disku. Připojovací konektor je na horní straně.

Přehrávač podporuje formáty MP3, WMA, WAV.

Přehrávání z UPnP Media serveru (NAS servery Synology..., PC s Windows media server) je další možností, jak jednoduše přehrajete hudební spoubory z počítače na síti nebo se serveru. Přímá vazba na Windows Media Player usnadňuje nastavení. To je velice jednoduché, v novějších verzích Windows postačuje po dotazu na přístup z MAA502 povolit sdílení hudby a lze přehrávat. Podporovány jsou i další UPnP serverové programy, např. populární MusicMatch Jukebox.

Užitečná je i podpora vybraných RSS kanálů - lze tak zobrazit informace o počasí, dopravní zpravodajství.... Informaci z RSS kanálů lze zobrazovat i jako výchozí (standardní) úvodní obrazovku.

Na displeji je viditelný i čas a datum, přesný čas lze synchronizovat z internetu. Přístoj lze využít i jako budík (2 nezávislé časy) s libovolným zdrojem hudby (nebo zvukem budíku).

Repro


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.