Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zákon o státní službě 2015

Učebnice/Odborná literatura

Zákon o státní službě 2015

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o státní službě 2015 - Pavla Bláhová; Irena Kašparová; Eliška Vlčková. Dne 1. ledna 2015 vstoupí v účinnost zákon o státní službě, který zásadním způsobem mění úpravu právních poměrů zaměstnanců vykonávajících ve správních úřadech státní správu. Zákon o státní službě od A do Z Publikace je zaměřena na výklad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79883
skladem

Jaké má kniha
Zákon o státní službě 2..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zákon o státní službě 2015

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 386 Kč

Publikace: Zákon o státní službě 2015 - Eliška Vlčková; Irena Kašparová; Pavla Bláhová. Dne 1. ledna 2015 vstoupil v účinnost zákon o státní službě, který zásadním způsobem změnil úpravu právních poměrů zaměstnanců vykonávajících ve správních úřadech státní správu. Zákon o státní službě od A do Z Publikace je zaměřena na výklad hlavních změn, které zákon pro státní zaměstnance přinesl – výklad základních pojmů zákona, jeho působnosti, vzniku, změny a zániku služebního poměru, povinností státních zaměstnanců, » ... a dál?

Produkt Zákon o státní službě 2015

Zákon o státní službě 2015 - parametry

Název produktu: Zákon o státní službě 2015
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 386 Kč
Maximální cena: 386 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o státní službě 2015 - Pavla Bláhová; Irena Kašparová; Eliška Vlčková. Dne 1. ledna 2015 vstoupí v účinnost zákon o státní službě, který zásadním způsobem mění úpravu právních poměrů zaměstnanců vykonávajících ve správních úřadech státní správu. Zákon o státní službě od A do Z Publikace je zaměřena na výklad hlavních změn, které zákon pro státní zaměstnance přinese – výklad základních pojmů zákona, jeho působnosti, vzniku, změny a zániku služebního poměru, povinností státních zaměstnanců, kárné odpovědnosti a přechodu stávajících zaměstnanců do služebního poměru. Další informace o knize Publikace je určena pro budoucí státní zaměstnance i pro laickou veřejnost. Autorky jsou absolventkami Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V současné době působí na Ministerstvu vnitra, kde se podílely na přípravě zákona o státní službě. Zákon o státní službě 2015 - Pavla Bláhová; Irena Kašparová; Eliška Vlčková od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pavla Bláhová; Irena Kašparová; Eliška VlčkováANAG 2015Kniha, čeština, 344 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.