Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství

Učebnice/Odborná literatura

Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství - Martin Skutil. Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnosti a limity kvalitativních a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Základy pedagogicko-psy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství koupíte i tady

Specifikace Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnos ... a dál?

Produkt Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství

Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství - parametry

Název produktu: Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 191 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství - Martin Skutil. Publikace se zaměřuje na výzkum v pedagogice a psychologii s ohledem na učitelskou profesi. Je svou povahou didaktická. Záměrem autorů je ukázat a zpřístupnit budoucím i stávajícím učitelům možnosti a limity kvalitativních a kvantitativních výzkumných přístupů v takové podobě, aby byli schopni porozumět publikovaným výzkumům a využít jejich výsledky, případně realizovat vlastní výzkumná šetření, a to nejen v průběhu studia, ale i následně ve své praxi. Kniha se zabývá oběma přístupy současně a je cílena na učitelskou profesi. Právě v tom tkví, oproti zavedeným metodologickým publikacím, její ojedinělost. Mgr. Martin Skutil, Ph.D., je odborným asistentem na Ústavu primární a preprimární edukace Pedagogické fakulty UHK. Mezi další autory patří prof. PhDr. Jan Průcha, DrSc., Dr.h.c., přední odborník v oblasti pedagogiky a pedagogického výzkumu v České republice. Ostatní členové autorského kolektivu jsou akademickými pracovníky na Pedagogické fakultě UHK a na Pedagogické fakultě UP v Olomouci. Všichni členové týmu jsou řešiteli či spoluřešiteli grantových projektů v oboru pedagogika či psychologie a publikují v českých i zahraničních odborných periodicích. Základy pedagogicko-psychologického výzkumu pro studenty učitelství - Martin Skutil od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.