Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Základy občanského práva

Knihy

Základy občanského práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Základy občanského práva, 4.vydání - Plecitý Vladimír. Publikace podává přehled o základních institutech občanského práva, vysvětluje pojmy tohoto právního odvětví a poskytuje výklad problematiky, která je předmětem úpravy občanského zákoníku. Autoři se snažili o stručný a srozumitelný výklad, což ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Jaké má kniha
Základy občanského práva
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Základy občanského práva

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 25 Kč

Publikace: Základy občanského práva, 4.vydání - Plecitý Vladimír. Publikace podává přehled o základních institutech občanského práva, vysvětluje pojmy tohoto právního odvětví a poskytuje výklad problematiky, která je předmětem úpravy občanského zákoníku. Autoři se snažili o stručný a srozumitelný výklad, což přibližuje publikaci nejen studentům občanského práva hmotného v bakalářském studijním programu, ale i širší laické veřejnosti, která zde může najít odpověď na řadu otázek běžného života. Jedná se především » ... a dál?

Produkt Základy občanského práva

Základy občanského práva - parametry

Název produktu: Základy občanského práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 25 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 325 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Základy občanského práva, 4.vydání - Plecitý Vladimír. Publikace podává přehled o základních institutech občanského práva, vysvětluje pojmy tohoto právního odvětví a poskytuje výklad problematiky, která je předmětem úpravy občanského zákoníku. Autoři se snažili o stručný a srozumitelný výklad, což přibližuje publikaci nejen studentům občanského práva hmotného v bakalářském studijním programu, ale i širší laické veřejnosti, která zde může najít odpověď na řadu otázek běžného života. Jedná se především o problematiku vlastnického práva a vlastnických vztahů, věcných břemen, zástavního práva, ale také problematiku závazkového práva, některé nejtypičtější smlouvy podle občanského zákoníku, problematiku odpovědnosti za škodu a vydání bezdůvodného obohacení až po dědické právo. Výklad je doplněn výběrem z judikatury. Všichni tři spoluautoři jsou dlouholetými vysokoškolskými učiteli oboru občanského práva, kteří působí na Policejní akademii České republiky, Právnické fakultě UK v Praze a Právnické fakultě ZČU v Plzni. Dva z nich současně vykonávají advokátní praxi. Publikace: Základy občanského práva, 4.vydání - Plecitý Vladimír.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.