Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Základní problémy studia moderních a soudobých dějin

Knihy naučná literatura

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin

Hodnocení: 1x
  • 4

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin - Čechurová Jana, Randák J Základní problémy studia moderních a soudobých dějin Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin představuje kvalitní východisko pro systematickou orientaci ve stěžejních sférách dosavadního výzkumu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86067

Jaké má kniha
Základní problémy studi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Základní problémy studia moderních a soudobých dějin

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 626 Kč

Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin představuje kvalitní východisko pro systematickou orientaci ve stěžejních sférách dosavadního výzkumu moderních a soudobých dějin. Na šestadvacet odborníků především z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, z Akademie věd a dalších odborných pracovišť zpracovalo čtyřicet studií věnovaných nejrůznějším badatelským přístupům a tematickým okruhům, a to jak v kontextu české, tak i světové historiografie. Publikaci jistě využijí nejen studenti, » ... a dál?

Produkt Základní problémy studia moderních a soudobých dějin

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin - parametry

Název produktu: Základní problémy studia moderních a soudobých dějin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 626 Kč
Maximální cena: 626 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin - Čechurová Jana, Randák J Základní problémy studia moderních a soudobých dějin Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin představuje kvalitní východisko pro systematickou orientaci ve stěžejních sférách dosavadního výzkumu moderních a soudobých dějin. Na šestadvacet odborníků především z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, z Akademie věd a dalších odborných pracovišť zpracovalo čtyřicet studií věnovaných nejrůznějším badatelským přístupům a tematickým okruhům, a to jak v kontextu české, tak i světové historiografie. Publikaci jistě využijí nejen studenti, ale i širší odborná veřejnost, badatelé v příbuzných oborech a všichni zájemci o dějiny 19. a 20. století. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) od Nakladatelství Lidové noviny naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin je dalším svazkem ediční řady České dějiny, v níž představují svá díla převážně pracovníci a úspěšní absolventi Ústavu českých dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Na stránkách této knihy se mohou studenti a specialisté na moderní dějiny, stejně jako zájemci z řad širší veřejnosti podrobněji seznámit se širokou škálou badatelských přístupů i s profilujícími tematickými okruhy, na něž odborníci na toto období zaměřují svou pozornost jak v rámci české historiografie, tak v širším kontextu evropského, popřípadě i světového dějepisectví. Kniha vychází ve společné edici Filozofické fakulty UK a Nakladatelství Lidové noviny.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.