Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Základní problémy studia moderních a soudobých dějin

Knihy naučná literatura

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin cena od 0 Kč

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin

Hodnocení: 1x
  • 4

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin - Čechurová Jana, Randák J Základní problémy studia moderních a soudobých dějin Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin představuje kvalitní východisko pro systematickou orientaci ve stěžejních sférách dosavadního výzkumu ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin - parametry

Název produktu: Základní problémy studia moderních a soudobých dějin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základní problémy studia moderních a soudobých dějin - Čechurová Jana, Randák J Základní problémy studia moderních a soudobých dějin Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin představuje kvalitní východisko pro systematickou orientaci ve stěžejních sférách dosavadního výzkumu moderních a soudobých dějin. Na šestadvacet odborníků především z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, z Akademie věd a dalších odborných pracovišť zpracovalo čtyřicet studií věnovaných nejrůznějším badatelským přístupům a tematickým okruhům, a to jak v kontextu české, tak i světové historiografie. Publikaci jistě využijí nejen studenti, ale i širší odborná veřejnost, badatelé v příbuzných oborech a všichni zájemci o dějiny 19. a 20. století. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) od Nakladatelství Lidové noviny naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kolektivní monografie Základní problémy studia moderních a soudobých dějin je dalším svazkem ediční řady České dějiny, v níž představují svá díla převážně pracovníci a úspěšní absolventi Ústavu českých dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Na stránkách této knihy se mohou studenti a specialisté na moderní dějiny, stejně jako zájemci z řad širší veřejnosti podrobněji seznámit se širokou škálou badatelských přístupů i s profilujícími tematickými okruhy, na něž odborníci na toto období zaměřují svou pozornost jak v rámci české historiografie, tak v širším kontextu evropského, popřípadě i světového dějepisectví. Kniha vychází ve společné edici Filozofické fakulty UK a Nakladatelství Lidové noviny.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.