Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Žaket Z Prahy na kole severozápad

Mapy, atlasy a průvodce

Žaket Z Prahy na kole severozápad

Hodnocení: 1x
  • 4

Cykloturistická mapa vytištěná na odolném syntetickém papíru. - přehledný mapový klíč a bohatý obsah - všechny schválené či navrhované cyklotrasy a v terénu vyznačené úseky pro cyklisty - Všechny trasy navíc rozlišeny podle typu povrchu (zpevněné a nezpevněné), podle způsobu vedení trasy (samostatná stezka pro pěší a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Žaket Z Prahy na kole severozápad koupíte i tady

Specifikace Žaket Z Prahy na kole severozápad

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 51 Kč

Mapa ze série 5 cyklomap nejbližšího okolí Prahy v měřítku 1 : 60 000 zobrazuje všechny schválené cyklotrasy dané oblasti, které jsou v mapě rozlišeny podle typu provozu a podle typu povrchu. V mapové ... a dál?

Produkt Žaket Z Prahy na kole severozápad

Žaket Z Prahy na kole severozápad - parametry

Název produktu: Žaket Z Prahy na kole severozápad
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cykloturistická mapa vytištěná na odolném syntetickém papíru. - přehledný mapový klíč a bohatý obsah - všechny schválené či navrhované cyklotrasy a v terénu vyznačené úseky pro cyklisty - Všechny trasy navíc rozlišeny podle typu povrchu (zpevněné a nezpevněné), podle způsobu vedení trasy (samostatná stezka pro pěší a cyklisty nebo úseky vedené po komunikacích s provozem) a dále podle skutečného značení v terénu (realizované, dosud nerealizované) - vyznačeny i nebezpečné nebo obtížně sjízdné úseky, cykloservisy, občerstvení, ubytování a turistické cíle - zadní strana mapy přináší praktické informace a užitečné kontakty ( seznam pražských i mimopražských cykloservisů včetně telefonů, výtah z přepravního řádu pražského Dopravního podniku a Českých drah, jízdní řády cyklobusů a přívozů, seznam informačních středisek s e-maily a telefony ) - vytištěno na odolném a vodovzdorném syntetickém papíru - podporuje GPS , Mapa ze série 5 cyklomap nejbližšího okolí Prahy v měřítku 1 : 65 000 zobrazuje všechny schválené cyklotrasy dané oblasti, které jsou v mapě rozlišeny podle typu provozu a podle typu povrchu. V mapové části jsou zvýrazněny cykloservisy a prodejny, ubytovací a stravovací zařízení, vybrané turistické cíle. Dále je zobrazena souřadnicová síť WGS84 pro navigaci GPS. Na zadní straně mapy naleznete seznamy prodejen a servisů jízních kol, informačních středisek, informace o způsobu přepravy kol ve vozidlech MHD a ČD, přehled kategorizace cyklotras s jejich seznamem. Dále zde naleznete výňatky ze zákona o pravidlech a technických požadavcích provozu jízdních kol. Mapa je vytištěna na vodovzdorném neroztrhnutelném syntetickém papíru DuPont™ - Tyvek® (součást edice Z Prahy na kole).Druh sortimentu : Mapa, Z Prahy na kole severozápad, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.