Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Yves Lanceau: 1001 fotografií - psi

Knihy naučná literatura

Yves Lanceau: 1001 fotografií - psi

Hodnocení: 1x
  • 4

Víte, že existují psi s plovacími blánami mezi prsty či psi, kteří nelínají? Že někteří mají sklony utíkat, dostanou-Ii k tomu příležitost, a naopak přirozeností jiných je držet se poblíž svého pána? Že některá plemena budou ostražitě hlídat váš dům i zahradu, zatímco jiná se přátelí s každým? Víte také, že některá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80952
skladem

Jaké má kniha
1001 fotografií - psi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Yves Lanceau: 1001 fotografií - psi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

2006, 1. VYDÁNÍ, 736 STRAN, PEVNÁ LAMINOVANÁ VAZBA. KŘÍDOVÝ PAPÍR Kniha Psi je plná nádherných fotografií, které zachycují věrného přítele člověka z mnoha různých a mnohdy překvapivých pohledů, ať už při spánku, při hře se svými vrstevníky či jinými zvířecími kamarády, v přírodě nebo na vycházce. V neposlední řadě poskytuje přehled psích plemen, seznamuje čtenáře s jejich zvyky, chováním či temperamentem, ale především zrcadlí pevné pouto mezi psem a člověkem, které trvá už téměř sto tisíc let. Knížka » ... a dál?

Produkt Yves Lanceau: 1001 fotografií - psi

Yves Lanceau: 1001 fotografií - psi - parametry

Název produktu: Yves Lanceau: 1001 fotografií - psi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Víte, že existují psi s plovacími blánami mezi prsty či psi, kteří nelínají? Že někteří mají sklony utíkat, dostanou-Ii k tomu příležitost, a naopak přirozeností jiných je držet se poblíž svého pána? Že některá plemena budou ostražitě hlídat váš dům i zahradu, zatímco jiná se přátelí s každým? Víte také, že některá plemena potřebují ke své spokojenosti velké množství pohybu a vhodné zaměstnání, zatímco jiná si raději v klidu pohoví? Každé plemeno má své povahové vlastnosti a jeho majitel by je měl znát a počítat s nimi. Tento lexikon nabízí podrobné popisy téměř všech existujících plemen psů, od maltézského psíka ke zlatému retrívru, od japonského tosa inu k portugalskému vodnímu psu. U každého plemene jsou uvedeny jeho charakteristické vnější znaky včetně barvy srsti, jeho povahové vlastnosti, způsob péče o srst, možnosti využití, společenská charakteristika, zkušenosti s výchovou a způsob soužití s člověkem. Každé plemeno je dokumentováno řadou fotografií, které zachycují nejen dospělé jedince v klasickém výstavním postoji, ale pokud možno i štěňata a psy v jejich přirozeném životním prostředí. Tato kniha je jedinečnou naučnou publikací, a to jak pro začínající chovatele, tak i pro zkušené kynology. Edice Cube Book. Objevujeme stále další a další důkazy o tom, jak člověk zasáhl do vývoje psa jako živočišného druhu. Zdaleka však není přehnané tvrzení, že také psi významně ovlivnili historii lidstva. Stručně řečeno – osudy člověka a psa jsou vzájemně natolik propojené, že se nám jako přirozenější jeví hovořit o jejich společném vývoji než o vývoji dvou různých živočišných druhů. Téměř 400 psích plemen, která dnes na světě existují, představuje armádu specialistů, kteří člověku zdaleka nepomáhají jen při lovu a ochraně majetku, ale v mnoha oborech jeho činnosti.

Obsáhlá kniha pro milovníky psů přibližuje na fotografiích rozmanitá plemena našich čtyřnohých přátel v různých situacích. Psi - Esther Verhoef-Verhallen. Tato kniha přináší popisy a barevné fotografie více než 300 plemen. O každém plemeni zde naleznete podrobné informace týkající se vzhledu, povahy, výcviku, pohybu a zaměstnání, péče, chovu a běžných chorob. Snadno tedy zjistíte, jaký pes se pro vás hodí, jak si jej obstaráte i jak byste o něj měli pečovat, aby vám byl dobrým společníkem. Psi - Esther Verhoef-Verhallen od nakladatelství REBO International CZ, spol. s r.o. v kategorii Psi za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pes – nejlepší přítel člověka, symbol věrnosti a oddanosti… Tato kniha představuje tohoto odvěkého průvodce člověka v celé rozmanitosti jeho plemen. 1001 fotografií v této knize, které zachycují psí krásu, zábavnost, hravost, nezdolnou energii, něhu i oddanost, je doplněno průvodními texty s mnoha cennými informacemi. Autor : Esther Verhoef-Verhallen, Druh sortimentu : Kniha, Psi, Jazyk : Čeština, Počet stran : 544


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.