Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce

Knihy

Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce

Hodnocení: 0x
  • 4

Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce - Obraztsov Youri, Anders Maud Strhující příběhy žen, které svou vlast bránily s odstřelovačskou puškou v ruce. Ze všech rolí, které za druhé světové války mohly zastávat ženy, byla role odstřelovače jednou z nejnáročnějších a současně i jednou z nejméně pravděpodobných. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Sovětské odstřelovačky ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce koupíte i tady

Specifikace Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Strhující příběhy žen, které svou vlast bránily s odstřelovačskou puškou v ruce Ze všech rolí, které za druhé světové války mohly zastávat ženy, byla role odstřelovače jednou z nejnáročnějších a současně i jednou z nejméně pravděpodobných. Těžce tísněná Rudá armáda se však v letech 1941–1945 uchýlila k nasazení žen v měřítku, které těžko hledá srovnání. Dva tisíce z nich se tak uplatnilo právě jako odstřelovačky. O jak těžký úkol se jednalo, jasně ukazuje, že z tohoto počtu válku přežila jen asi čtvrtina. Vír » ... a dál?

Produkt Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce

Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce - parametry

Název produktu: Youri Obraztsov, Maud Anders: Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sovětské odstřelovačky v druhé světové válce - Obraztsov Youri, Anders Maud Strhující příběhy žen, které svou vlast bránily s odstřelovačskou puškou v ruce. Ze všech rolí, které za druhé světové války mohly zastávat ženy, byla role odstřelovače jednou z nejnáročnějších a současně i jednou z nejméně pravděpodobných. Těžce tísněná Rudá armáda se však v letech 1941–1945 uchýlila k nasazení žen v měřítku, které těžko hledá srovnání. Dva tisíce z nich se tak uplatnilo právě jako odstřelovačky. O jak těžký úkol se jednalo, jasně ukazuje, že z tohoto počtu válku přežila jen asi čtvrtina.Vír nesmiřitelné války na východní frontě proměnil v obávané válečnice studentky, učitelky a ženy mnoha dalších profesí. S jejich dnes již jen stěží představitelnými a uvěřitelnými příběhy, které se čtou doslova jedním dechem, se můžete seznámit v této výpravné publikaci s mnoha unikátními dobovými fotografiemi a dokumenty. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military od Mladá fronta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Strhuj c př běhy žen, kter svou vlast br nily s odstřelovačskou pu kou v ruce Ze v ech rol , kter za druh světov v lky mohly zast vat ženy, byla role odstřelovače jednou z nejn ročněj ch a současně i jednou z nejm ně pravděpodobn ch. Těžce t sněn Rud arm da se v ak v letech 1941 1945 uch lila k nasazen žen v měř tku, kter těžko hled srovn n . Dva tis ce z nich se tak uplatnilo pr vě jako odstřelovačky. O jak těžk kol se jednalo, jasně ukazuje, že z tohoto počtu v lku přežila jen asi čtvrtina. V r nesmiřiteln v lky na v chodn frontě proměnil v ob van v lečnice studentky, učitelky a ženy mnoha dal ch profes . S jejich dnes již jen stěž představiteln mi a uvěřiteln mi př běhy, kter se čtou doslova jedn m dechem, se můžete sezn mit v t to v pravn publikaci s mnoha unik tn mi dobov mi fotografiemi a dokumenty.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.