You2Toys
You2Toys

TOP 25
You2Toys

od 865 Kč
Vibrační kuličky do vaginy a análního otvoru Propojené silikonovou spojkou Větší kuličky - vibrace pro vaginu Menší kulička - dráždění análu Lze nosit diskrétně během každodenních aktivit Perfektní pro uspokojení a trénink Nástroj pro tvé uspokojení a trénink - erotická pomůcka 2v1 GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black! Vibrační erotické kuličky GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black slouží jako nástroj pro tvůj trénink a zároveň způsob…
Deeplove.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
1 099 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: You2Toys
Výrobce: You2Toys
Minimální cena: 865 Kč
Maximální cena: 1 999 Kč
Ušetříte až: 1 134 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

  • Vibrační kuličky do vaginy a análního otvoru
  • Propojené silikonovou spojkou
  • Větší kuličky - vibrace pro vaginu
  • Menší kulička - dráždění análu
  • Lze nosit diskrétně během každodenních aktivit
  • Perfektní pro uspokojení a trénink

Nástroj pro tvé uspokojení a trénink - erotická pomůcka 2v1 GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black!

Vibrační erotické kuličky GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black slouží jako nástroj pro tvůj trénink a zároveň způsob dosažení silnějšího orgasmu. Své potěšení ovládáš na dálku! Součástí balení je dálkový ovladač s dlouhým dosahem.

Menší (anální) kulička má v sobě malé závažíčko, které při pohybu vibruje. Větší kulička (vaginální) má ale vibrační motorek, který se ovládá na dálku. Všechny režimi ovládáš přes přibalený dálkový ovladač.

Za pomoci vibrací posiluješ svaly pánevního dna. To znamená, že pravidelným používáním zpěvníš tyto svaly a následně si budeš užívat kvalitnějšího sexu. Takhle jednoduchý je recept na lepší sex!

Zpevněním svalů pánevního dna pomocí kuliček GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black dojde k vyššímu vnímání při penetraci. Nejen, že si sex budeš užívat více ty, ale také tvůj partner. Je to výhra v loterii pro obě strany.

GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black vibrační kuličky jsou dvě kuličky (jedna menší a jedna větší) společně propojené přes silikonový provázek. Větší kulička se zasouvá do vaginy a menší do análu. Díky propojení ti nikde nevysí žádný provázek jako u klasických venušiných kuliček. Nošení je pohodlné a svůj orgasmus si můžeš vychutnat při každé přiležitosti během dne!

Napájení obstarává vestavěná baterie uvnitř vibračních kuliček GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls. Nabíjí se přes přibalený USB kabel. Ten stačí připojit do libovolného zařízení (laptop, powerbanka, adaptér od mobilního telefonu). Dálkový ovladač používá 1xLR23A (23A) baterii (jedna součástí balení).

Vibrační vajíčka GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls jsou chráněna proti stříkající vodě, takže si jejich sílu můžeš užívat i v příjemném prostředí tvé sprchy.

Základní informace GoGasm Vibrating Pussy & Ass Balls Black

Celková délka - 21 cm

Průměr vagináln&

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.