MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Kemping » Ostatní z kategorie kemping » Srovnání cen Yate Tuhý líh

Ostatní z kategorie kemping

Yate Tuhý líh

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595053912278

Kvalitní tuhý líh Yate se stane nepostradatelnou složkou všech táborníků, cestovatelů a dobrodruhů. S jeho pomocí snadno rozděláte oheň pro podpálení např. grilu, ohniště nebo lihového vařiče. Balení obsahuje 6 ks tablet po 7 g a jedna tableta hoří cca 12 minut. Tablety jsou uschovány v pevné uzavíratelné tubě, která je spolehlivě chrání před vlhkostí a poškozením. V případě potřeby lze tubu opět naplnit. Praktické cestoví balení pro pohodové táboření a kempování. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Yate Tuhý líh

Nejlevnější nabídky

Specifikace Yate Tuhý líh

Kategorie Ostatní z kategorie kemping
Výrobce YATE
Nejnižší cena 30 Kč

Cestovní balení, 6 kusů tablet v PE tubě, kterou je možno opakovaně naplnit. Tuba chrání tablety před vlhkem a poškozením. Tablety jsou vhodné jako palivo do vařiče na tuhý líh nebo pro roztápění kamen, ohnišť a grilů. Pro rozdělání ohně obvykle stačí 1/2 tablety.Varování. Hořlavá tuhá látka. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Uchovejte mimo dosah dětí. Uchovávejte/skladujte odděleně od dosahu možných zdrojů zapálení. Zamezte » ... a dál?

Produkt Yate Tuhý líh

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Yate Tuhý líh - parametry

Název produktu: Yate Tuhý líh
Výrobce: YATE
Minimální cena: 30 Kč
Maximální cena: 81 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tuhý líh v tubě Yate, 6 ks tablet Cestovní balení - 6 kusů tablet v PE tubě. Tubu je možno opakovaně naplnit.

Tuba chrání tablety před vlhkem a poškozením. Parametry: Materiál: Tuhý líh

Barva: Bílá

Rozměr: 10x3 cm

Objem: 6 ks

YATE tuhý líh v tubě - 6ks   Cestovní balení 6 kusů tablet tuhého lihu v PE tubě, kterou je možno opakovaně naplnit. Tuba chrání tablety před vlhkem a poškozením. Tablety jsou vhodné jako palivo do vařiče na tuhý líh nebo pro roztápění kamen, ohnišť a grilů. Pro rozdělání ohně obvykle stačí 1/2 tablety. Výrobce upozorňuje!  Varování. Hořlavá tuhá látka. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Uchovejte mimo dosah dětí. Uchovávejte/skladujte odděleně od dosahu možných zdrojů zapálení. Zamezte vdechování prachu/dýmu. Zabraňte styku s očima. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Použijte ochranné rukavice.  Parametry produktu YATE tuhý líh v tubě - 6ks : Materiál: tuhý líh Barva: bílá Množství: 6ks Hmotnost: 48g Záruka: 2 roky

Tuba na tuhý líh Yate chrání tablety před vlhkem a poškozením. 32 Kč Tuba na tuhý líh od outdoorového výrobce Yate má balení ideální na cesty. Obsahuje 6 kusů tablet v PE tubě, kterou je možno opakovaně naplnit.

Hlavní výhody tuhého lihu Yate:

ideální na cesty

6ks tablet


Přidat recenzi pro Yate Tuhý líh

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.