MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Kemping » Karimatky » Srovnání cen Yate Buřtovka

Karimatky

Yate Buřtovka

Hodnocení: 6x
  • 4
EAN: 8595053912100

Nafukovací matrace YATE s unikátní vestavěnou ruční pumpu pro pohodlnější nafukování. Matraci lze nafouknout také ústy, ruční pumpou (kat.č. SC00064), běžnou dvoučinnou ruční pumpou společně s redukcí pro nafukování (kat.č. SC00008), nebo lze použít vodotěsný obal s pumpou (kat.č. M02104). Karimatka vyniká hlavně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83333
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Yate Buřtovka

Nejlevnější nabídky

Specifikace Yate Buřtovka

Kategorie Karimatky
Výrobce YATE
Nejnižší cena 799 Kč

Komfortní nafukovací matrace se šesti trubicemi a bajonetovým uzávěrem, která poskytuje výborné pohodlí. ... a dál?

Produkt Yate Buřtovka

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Yate Matrace 183 x 50 cm

Yate Matrace 183 x 50 cm

od 1 225 Kč

Yate Aerobic

Yate Aerobic

od 95 Kč

Yate Textil

Yate Textil

od 149 Kč

Yate Travel

Yate Travel

od 248 Kč

Yate Amaroun

Yate Amaroun

od 79 Kč

Yate Buřtovka - parametry

Název produktu: Yate Buřtovka
Výrobce: YATE
Minimální cena: 799 Kč
Maximální cena: 1 314 Kč
Ušetríte až: 515 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nafukovací matrace YATE s unikátní vestavěnou ruční pumpu pro pohodlnější nafukování. Matraci lze nafouknout také ústy, ruční pumpou (kat.č. SC00064), běžnou dvoučinnou ruční pumpou společně s redukcí pro nafukování (kat.č. SC00008), nebo lze použít vodotěsný obal s pumpou (kat.č. M02104). Karimatka vyniká hlavně malým objemem ve sbaleném stavu, nízkou hmotností a vysokým komfortem. Vhodná zejména tam, kde potřebujete ušetřit místo a hmotnost a přitom nechcete slevit z komfortu. Velmi oblíbená pro cyklistiku a horolezectví. Podrobné informace naleznete v rozšířeném popisu.Parametry Typ: nafukovací Materiál: polyester 75 D Barva: šedá Tepelný odpor: 2,4 Rozměr: 183 x 50 x 7 cm Rozměr po sbalení:    9 x 27 cm Překládání na 1/2: ano Hmotnost: 520 g  Rozšířený popis Návod k použití: odstraňte ze země všechny ostré předměty, otevřete ventil a pumpou nebo ústy nafoukněte matraci do požadované tuhosti (viz obrázky). Uzavřete ventil.Po použití: otevřete hlavní ventil a ručním srolováním vytlačte vzduch. Karimatku skladujte suchou a čistou.      Použití vestavěné pumpy:1) Otevřete červený ventil.2) Tlačte dlaní ruky na pumpu tak, abyste při tlaku zakryli otvor ventilu. Při povolení uvolněte otvor, aby se do pumpy dostal vzduch. Pumpa má zpětný ventil, takže nedochází k úniku vzduchu. Hlavní ventil:1) Vytažením se ventil otevře.2) Zatlačením se ventil uzavře.3) Otočením doprava se ventil zajistí. Otočením doleva se odjistí. Všeobecné informace:- karimatku nenechávejte nafouknutou s uzavřeným ventilem na přímém slunci a ve vysokých teplotách!- chraňte před ohněm, kyselinami, žíravinami, repelenty, mastnými krémy a mořskou vodou- čistěte vodou a mýdlem- matrace není určena jako lehátko na vodu ! Záruka: 2 roky na vady materiálu a zpracování.Oprava: pro opravy používejte originální sadu na opravy YATE. Obecné informace o produktuZáruční doba 24 měsícůVýrobce Yate Srovnávací tabulka karimatek  Nafukovací karimatka Yate Buřtovka – nafukovací

karimatka o tloušťce 7 cm pro ty, kteří chtějí silnou karimatku

sbalitelnou do malého balíčku. Je zajímavá pro svou lepší sbalitelnost a

nižší váhu oproti samonafukovacím karimatkám.

Yate Buřtovka vás po celý rok dobře odizoluje od chladné země a umožní

přiměřeně pohodlně spát i na nerovném terénu. Nafukovací matrace

s šesti trubicemi doplněné o ruční pumpu pro komfotní nafukování.

Nafukuje se ruční pumpou nebo ústy ventilem v rohu. Materiál: Polyester 75 D

Barva: šedá

Hmotnost: 520 g

Rozměr: 183×50×7 cm

Rozměr balení: 10×25 cm

Tepelná vodivost: 1,2 Nejnovější model pro nafukovací matrace s vnitřní izolací. Nafukovací matrace má 6 trubic a u vnitř každé je nalepena 8mm vrstva PU pěny, která zabraňuje úniku tepla. Komfortní nafukovací matrace se šesti trubicemi a bajonetovým uzávěrem, která poskytuje výborné pohodlí. Nestárnoucí klasika – nafukovací lehátko s jedním ventilem v rohu, které pohodlně nafouknete ústy. Nafukovací matrace s šesti trubicemi vynikající především minimální hmotností a drobnými rozměry.


Přidat recenzi pro Yate Buřtovka

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.