MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Kemping » Kempingové doplňky » Srovnání cen YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá

Kempingové doplňky

YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5010609151329

Zámek na zavazadla TSA TSA certifikace (uznaný organizací TSA, umožní pracovníkům bezpečnostní kontroly na letištích otevřít zavazadlo bez poškození zámku nebo zavazadla), zinkové tělo, tuhý kovový rám zámku, zinkový třmen, příjemný materiál na dotek, resetovatelná kombinace zámku, barevné provedení: žlutá. Visací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá

Specifikace YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá

Kategorie Kempingové doplňky
Výrobce YALE
Nejnižší cena 200 Kč

Zámek na zavazadla TSA TSA certifikace (uznaný organizací TSA, umožní pracovníkům bezpečnostní kontroly na letištích otevřít zavazadlo bez poškození zámku nebo zavazadla), zinkové tělo, tuhý kovový rám zámku, zinkový třmen, příjemný materiál na dotek, resetovatelná kombinace zámku, barevné provedení: žlutá. Visací zámek YALE YTP2/26/216/1Y slouží hlavně k ochraně věcí ve vašem zavazadle při cestování. Můžete jím uzavřít ale i skříňku či » ... a dál?

Produkt YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouYALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá - parametry

Název produktu: YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá
Výrobce: YALE
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zámek na zavazadla TSA TSA certifikace (uznaný organizací TSA, umožní pracovníkům bezpečnostní kontroly na letištích otevřít zavazadlo bez poškození zámku nebo zavazadla), zinkové tělo, tuhý kovový rám zámku, zinkový třmen, příjemný materiál na dotek, resetovatelná kombinace zámku, barevné provedení: žlutá. Visací zámek YALE YTP2/26/216/1Y slouží hlavně k ochraně věcí ve vašem zavazadle při cestování. Můžete jím uzavřít ale i skříňku či schránku. Tělo a třmen zámku jsou vyrobeny z robustního a pevného kovu a opatřeny odolným povrchem. Žlutá barva zajistí, že i na páse bude váš kufr jednoduše rozpoznatelný.Největší výhodu zámek získal díky mezinárodní bezpečnostní certifikaci TSA. Pracovníci letištní kontroly mají speciální MASTER klíč od všech TSA zámků a zavazadlo v případě nejasností otevřou a zase uzavřou bez toho, aby tento zámek zničili. Při letu do některých destinací, zejména USA, jsou tyto bezpečnostní kontro


Přidat recenzi pro YALE VISACÍ ZÁMEK YTP2/26/216/1Y s TSA, žlutá

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.