Srovnání cen » Počítače a hardware » 3D tiskárny » Hotové 3D tiskárny » Srovnání cen XYZprinting da Vinci Junior 1.0

Hotové 3D tiskárny

XYZprinting da Vinci Junior 1.0

Hodnocení: 0x
  • 4

Popusťte uzdu své fantazii a vytvářejte s 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci Junior 1.0 trojrozměrná umělecká díla! Na velkém, 2,6" displeji snadno navrhnete jakýkoli obrazec a tiskárna jej už pak sama vytvoří! Využije k tomu speciální tiskový materiál, který po zaschnutí vytvoří plnohodnotnou skulpturu. Tiskárna se zaměřuje na preciznost a ekologičnost výroby, zároveň však díky vychytané technologii nebudete na své dílo muset čekat příliš dlouhou dobu! více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace XYZprinting da Vinci Junior 1.0

Kategorie Hotové 3D tiskárny
Výrobce XYZprinting
Nejnižší cena 10 290 Kč
Technologie 3D tisku FDM
Rozhraní tiskárny USB

3D tiskárna - tisková plocha 150x 150x 150mm, celkový modelovací prostor 3375cm3, tlušťka vrstvy 0.1mm, tryska 0.4mm, tiskový materiál: struna 1.75mm PLA; technologite tisku FFF (FDM); displej, čtečka SDHC, USB 2.0. Povolejte do služby svojí tvořivost a dejte se do výroby trojrozměrných modelů s 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.0A. Tento model umožňuje na rozdíl od jeho konkurentů tisknout až o 69% větší výrobky díky prostorné tiskové ploše a objemnému modelovacímu prostoru. Povolejte do služby » ... a dál?

Produkt XYZprinting da Vinci Junior 1.0

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


XYZprinting da Vinci Junior 1.0 - parametry

Název produktu: XYZprinting da Vinci Junior 1.0
Výrobce: XYZprinting
Minimální cena: 10 290 Kč
Maximální cena: 11 290 Kč
Ušetríte až: 1 000 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Technologie 3D tisku FDM
Rozhraní tiskárny USB
Podrobný popis:

Dejte průchod svojí tvořivosti a vyrábějte své trojrozměrné modely s 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci Junior 1.0.  Díky využití nejrozšířenější technologie 3D tisku FDM, která nanáší roztavený tiskový materiál v tenké vrstvě a následně vytváří vámi zadaný objekt tak aby vznikalo nejnižší množství odpadu.

Pro své přátelé nebo vás samotné

Model je osazen tryskou o průměru 0,4 mm, jež přináší kompromis mezi rychlostí výroby vašich návrhů a důrazem na jemné detaily zpracování výsledného výrobku. Díky 2,6" displeji a jednoduše instalovatelným barevným cartridgím, které se stejně lehce doplňují a v případě vyčerpání i vyměňují, je ovládání velmi snadné. Plně uzavíratelný design tiskárny vždy na 100% zajišťuje ochranu před vysokými provozními teplotami, které k výrobnímu procesu 3D tiskáren neodmyslitelně patří.

Nic vám tak nebrání překvapit vaše blízké neobvyklým dárkem, zhotoveným za pomoci zajímavé, ale čím dál častější metody, případně pro radost každého umělce či tvůrce, kteří chtějí své návrhy zhmotnit z počítače. Svým pojetím je 3D tiskárna vhodná pro rozvíjení kreativity vašich dětí, které se mohou doslova vyřádit. Dojde-li vám inspirace, múzu dokáže probudit aplikace XYZ Cloud, kde můžete čerpat tisíce dalších podnětů k výrobě hraček, módních produktů nebo kancelářského příslušenství. Za symbolický poplatek anebo zdarma se pak můžete o své návrhy podělit s ostatními uživateli i vy sami.

Společně s nákupem této tiskárny získáte možnost bezplatného stažení velmi užitečného softwaru XYZmaker. Tento software je navržen s ohledem na úplné začátečníky. Poskytuje uživatelům knihovnu modelů a mnoho jednoduchých nástrojů pro vytváření nových objektů, tvarů s detaily jaké potřebujete. XYZmaker je plně kompatibilní se všemi tiskárnami XYZprinting a také soubory formátu .stl, .obj, .amf, nebo .ply.

Parametry a specifikace:

Rozměry tiskové plochy:
150 × 150 × 150 mm

Celkový modelovací prostor:
3375 cm3

Tloušťka vrstvy:
0,1 mm

Tiskový materiál:
Struna ABS 1,75 mm

Konektivita:
USB 2.0
Čtečka SDHC


Product Dimension (WxDxH): 16.54 x 16.93 x 14.96 inch (42 x 43 x 38 cm ) P


Nejoblíbenější 3d tiskárny:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.