Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Xyzal 5 mg 7 tablet

Léky na dýchání

Xyzal 5 mg 7 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Xyzal je antialergikum, které se používá na léčbu onemocnění (příznaků) spojených s: alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy. kopřivkou (urtikarie). Léčivou látkou Xyzalu je levocetirizin-dihydrochlorid. Xyzal patří medzi volně prodejné léčivé přípravky. Terapeutická skupina: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Xyzal 5 mg 7 tablet koupíte i tady

Specifikace Xyzal 5 mg 7 tablet

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce UCB
Nejnižší cena 71 Kč

Xyzal je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Xyzal zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou, jako jsou kýchání, výtok z nosu, svědění v nose a na patře a svědění, zarudnutí nebo slzení očí a chronickou kopřivkou. ... a dál?

Produkt Xyzal 5 mg 7 tablet

Xyzal 5 mg 7 tablet - parametry

Název produktu: Xyzal 5 mg 7 tablet
Výrobce: UCB
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Xyzal je antialergikum, které se používá na léčbu onemocnění (příznaků) spojených s: alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy. kopřivkou (urtikarie). Léčivou látkou Xyzalu je levocetirizin-dihydrochlorid. Xyzal patří medzi volně prodejné léčivé přípravky.

Terapeutická skupina: Antihistaminika pro systémovou aplikaci Užívání: Uvedené pokyny platí pouze v případě, že jste od svého lékaře nedostal(a) o užívání Xyzalu pokyny odlišné. V takovém případě užívejte Xyzal přesně podle pokynů lékaře. Tablety se polykají celé a zapíjejí se vodou, mohou se užívat s jídlem i bez jídla. Obvyklá dávka pro dospělé a děti od 6 let je 1 tableta denně. U pacientů s poruchou funkce ledvin může být dávka snížena podle závažnosti jejich onemocnění ledvin. Pacienti, kteří mají poškozenou pouze funkci jater, užívají obvyklou předepsanou dávku. U pacientů s poruchou funkce ledvin i jater může být dávka snížena podle míry poškození ledvinných funkcí a u dětí se dávka také stanoví podle tělesné hmotnosti dítěte; dávku určí Váš lékař. Xyzal, potahované tablety, se nedoporučuje podávat dětem mladším než 6 let. Jestliže se do 3 dnů příznaky onemocnění nezlepší, nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Obsahuje: Léčivou látkou je levocetirizin-dihydrochlorid. Jedna potahovaná tableta obsahuje 5 mg levocetirizin-dihydrochloridu. Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelosa (E464), oxid titaničitý (E171) a makrogol 400. Neužívejte Xyzal: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na levocetirizin-dihydrochlorid, nebo jiné antihistaminikum nebo na kteroukoli další složku Xyzalu (viz "Co Xyzal obsahuje"). jestliže máte závažné poškození funkcí ledvin (závažné selhání ledvin s clearance kreatininu pod 10 ml/min). Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si pročtěte příbalovou informaci! Účinné přípravky na alergie Volně prodejný léka na projevy rýmy Xyzal 5 mg, potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Xyzal musíte užívat pečlivě podle

tohoto návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

- Pokud se Vaše p Xyzal je protialergický lék, který nevyvolává ospalost.

Xyzal zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou, jako jsou

kýchání, výtok z nosu, svědění v nose a na patře a svědění,

zarudnutí nebo slzení očí a chronickou kopřivkou. K léčbě pacientů u těchto alergických onemocnění: alergická rýma a chronická kopřivka. Farmakoterapeutická skupina: Antihistaminika pro systémovou aplikaci. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Xyzal 7 tablet od UCB na www.GigaLekarn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.