MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Barvy » Srovnání cen Xyladecor Classic HP 5 l teak

Barvy

Xyladecor Classic HP 5 l teak cena od 0 Kč

Xyladecor Classic HP 5 l teak

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Xyladecor Classic HP je ochranná tenkovrstvá lazura na dřevo na bázi syntetické alkydové pryskyřice pro vnější použití. Obsahuje fungicidní složku, která účinně působí proti houbám způsobujícím modrání dřeva.Krémová konzistence usnadňuje natírání a lépe penetruje. Zvýšená přilnavost další vrstvy. Nátěr nepraská a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Xyladecor Classic HP 5 l teak - parametry

Název produktu: Xyladecor Classic HP 5 l teak
Výrobce: Xyladecor
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Xyladecor Classic HP je ochranná tenkovrstvá lazura na dřevo na bázi syntetické alkydové pryskyřice pro vnější použití. Obsahuje fungicidní složku, která účinně působí proti houbám způsobujícím modrání dřeva.Krémová konzistence usnadňuje natírání a lépe penetruje. Zvýšená přilnavost další vrstvy. Nátěr nepraská a neloupe se. Vytváří mikroporézní saténový povrch, který chrání proti UV záření a nepřízním počasí. Zvýrazňuje strukturu dřeva. Je určen pro veškeré dřevěné povrchy, které nejsou v přímém styku s půdou nebo povrchovou vodou a nejsou staticky namáhané, jako jsou oblkady domů, chatky, altánky, pergoly, ploty, balkóny, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy. ZPŮSOB NANÁŠENÍ:

Dřevěné povrchy musí být před úpravou čisté a suché. Xyladecor Classic HP je určen k okamžitému použití, neředí se. Před použitím důkladně promíchejte. Nanášejte štětcem ve 2 až 3 vrstvách. Roztírejte v tenké, rovnoměrné vrstvě ve směru vláken. Čerstvě ošetřené dřevo chraňte proti dešti až do úplného zaschnutí. Nádobu po použití dobře uzavřete. Zamezte kontaminaci životního prostředí (půda, rostliny, vodní prostředí). Nepoužívejte ve vlhkých podmínkách nebo bezprostředně před deštěm. Při venkovním použití přikryjte zem plastovou fólií. Zajistěte důkladné větrání. VYDATNOST:

10 až 14 m2 z jednoho litru v jedné vrstvě. BALENÍ:

0,75 l; 2,5 l a 5 l. V případě, že toto zboží je momentálně vyprodané nebo je pouze na objednávku, bude u nás do jednoho pracovního dne od naší objednávky. Nabídnul Vám někdo na tento výrobek lepší cenu? Nebo máte nějaký jiný dotaz k tomuto výrobku, neváhejte nás kontaktovat. Použití: vnější Materiál: dřevo Vydatnost 1 nátěru (m2/l): 14 Typ nátěru: konzervační Odstín: týk XYLADECOR CLASSIC HP-Ochranná lazura na dřevo. POUŽITÍ: pro veškeré dřevo umístněné v exteriéru, které není v přímém styku s půdou nebo povrchovou vodou, např.: obklady domů, okna (vnitřní a vnější části) i okenice, vchodové dveře nebo garážová vrata (vnitřní a vnější části), parkovací přístřešky, ploty atd. Není určeno do interiéru. VLASTNOSTI: konzervační přípravek na ochranu dřeva – pigmentovaná lazura na dřevo na bázi syntetické alkydové pryskyřice pro vnější použiti s fungicidní složkou, která účinně působí proti houbám způsobujícím modrání dřeva. Vytvořením vodoodpudivé vrstvy na povrchu dřeva chrání také proti vlhkosti a vlivům počasí. Pigmentovaný přípravek chrání dřevo do určité míry proti škodlivým účinkům UV záření. Po zaschnutí je bez zápachu. SCHNUTÍ: další nátěr možný po cca 12 hodinách. Proschnutí po cca 24 hodinách (záleží na teplotě a povětrnostních podmínkách). Povrch je suchý na dotek po cca 6 hodinách. TEORETICKÁ VYDATNOST: 10-14 m2/l APLIKACE: štětec ČIŠTĚNÍ A ŘEDĚNÍ: neředit. Čistění pomůcek technickým benzínem. BALENÍ: 5 l ODSTÍNY: týk Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 5.100 Výška (cm): 24.00 Šířka (cm): 18.00 Hloubka (cm): 18.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 5.100 Výška (cm): 24.00 Šířka (cm): 18.00 Hloubka (cm): 18.00 Záruční doba: 24 měsíců Lazura na dřevo Xyla


Přidat recenzi pro Xyladecor Classic HP 5 l teak

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.