Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa

Knihy

Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa

Hodnocení: 1x
  • 3.5

"Poezie Hồ Xuân Hương (konec 18. až začátek 19. století) patří k tomu nejoriginálnějšímu a nejslavnějšímu, co světu dala vietnamská literatura. Třebaže se z ní stala klasická četba, nic jí to neubírá ani na stále aktuální šťavnaté smyslovosti." Píše o verších překladatel na obálce knihy. To, že básně Hồ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa koupíte i tady

Specifikace Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 88 Kč

Básnická sbírka vietnamské básnířky Ho Xuan Huong (přelom 18. a 19. stol.) patřící díky svým vytříbeným a virtuosním dvojsmyslným veršům mezi vůbec nejvýznamnější a nejoriginálnější literáty vietnamsk ... a dál?

Produkt Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa

Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa - parametry

Název produktu: Xuan Huong Hu, I-žuej: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 122 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

"Poezie Hồ Xuân Hương (konec 18. až začátek 19. století) patří k tomu nejoriginálnějšímu a nejslavnějšímu, co světu dala vietnamská literatura. Třebaže se z ní stala klasická četba, nic jí to neubírá ani na stále aktuální šťavnaté smyslovosti." Píše o verších překladatel na obálce knihy. To, že básně Hồ Xuân Hương jsou výzvou nejen pro ostatní umělce, čtenáře, ale i pro překladatele, není žádným tajemstvím. Snad i proto očekávají mnozí s napětím, jak se Petr Komers s troufalými erotickými a mnohoznačnými verši vyrovnal. Doufejme, že se mu podařilo rozlousknout co nejvíce oříšků z náročného díla a nabídnout tak české veřejnosti jedny z nejskvostnějších (a nejšťavnatějších) jadýrek vietnamské literatury. Texty jednotlivých básní jsou doplněny rozsáhlým poznámkovým aparátem. Překladatel také napsal předmluvu, která vydá téměř na třetinu listů svazku. V ní se dozvíme podrobnosti o autorce a kulturním kontextu veršů. O jeskyních, vějířích a jiných věcech tohoto světa - Hô Xuân Huong od authora Hô

Xuân Huong a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa - Xuan Huong Hu. Básnická sbírka vietnamské básnířky Ho Xuan Huong (přelom 18. a 19.

stol.) patřící díky svým vytříbeným a virtuosním dvojsmyslným

veršům mezi vůbec nejvýznamnější a nejoriginálnější literáty

vietnamských dějin. Publikace: O jeskyních, vějířích a jiných půvabných věcech tohoto světa - Xuan Huong Hu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.